Body-Extreme Sonuc Ve Resimler

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Despo tarafından 18 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    görkemin eksiği çok

görkem gürsoy bilmiyorum ama bana pek iyi gelmiyor. bi defa biceps çok kısa ve zayıf yüzücüleri andıran vucudu var. bu vucut yapısıyla pek fazla bir yerlere gelemez. diğer yarışmacıların yanında silik duruyo. daha çok çalışması ve kolara da ayrı önem vermesi gerek. mehmet yıldırım nce bence güzel bir vucut yapmuş hakkı yenmiş diyebilirz.

2. GÖRKEM GÜRSOY

GÖRKEM GÜRSOY Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPOR SALONU
    Yer:
    ist
    Re: görkemin eksiği çok

SELAM ARKADAŞLAR

bu yarış benım için çok üzücü geçti ben kendi derecemden mutluydum ama mehmet abinin hakının yenmesine gerçekten üzüldüm ilk sıralarda almanlar yer aldı . Ben formda gitmedim formda gitseydimde bi fark olmıyacaktı zaten bundan dolayı da aldıgım dereceden memnun kaldığımı söyliye bilirim size

Bu formda herkes ıyı veya kötü yorum yapıyor ama hernan77 nin yazdıgı

1)görkem gürsoy bilmiyorum ama bana pek iyi gelmiyor. bi defa biceps çok kısa ve zayıf yüzücüleri andıran vucudu var. bu vucut yapısıyla pek fazla bir yerlere gelemez. diğer yarışmacıların yanında silik duruyo. daha çok çalışması ve kolara da ayrı önem vermesi gerek.

2) mehmet yıldırım bence güzel bir vucut yapmuş hakkı yenmiş diyebilirz.

ilk olarak 1. yorumu yapmak için senin kriterlerini tam olarak hangi başarılara imza attını vede vasfını öğrenmek istiyorum.

2. yoruma gecelım mehmet yıldırım için hakkı yenmiş diyebiliriz diyorsun burda benım anladıgım tek olay sen bidaha yorum yapma ayıp oluyor .

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Re: görkemin eksiği çok

İfade seklin ağır olmuş, ama bunu söylemenin daha yumuşak bir yolu var mı inan bilmiyorum.
    Genel olarak sana katılıyorum, yani baktığım zaman bende aynı şeyleri düsündüğümü söylebilirim.
    Şu noktada eksikler bir hayli fazla görünüyor, ancak ilerde ne olur bilemiyorum, bu sporda genetiğin çok önemli oldugunu unutmamak lazım...
    Mehmet Yıldırım'ın bir tane resmini gördüm, sadece o resimle yorum yapmak doğru olmaz, ama gördüğüm resimde özellikle belden yukarısında iyi bir hacim gördüm, kalflar eksikti ve bel bir hayli kalındı.
    Hacim ve definisyon iyi göründü bana.

Sayfayı Paylaş