boşa mı kürek çekiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve carlito7 tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. carlito7

carlito7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 aydır spor yapıyorum. çalıştığım iş gerekçesiyle düzenli beslenemiyorum. sabah 8 akşam 6 çalışıyorum.
    sadece işe gitmeden önce sabah kahvaltısında 4 yumurta beyazı ve light süt içiyorum protein olarak. öğlen iş yerinde normal sulu yağlı ev yemeklerinden çıkıyo mecbur yiyorum. 12 ile 1 arası öğlen yemeği... 1 de yemek bitiyo. iş gerekçesiyle tam 6 saat boyunca mideme sudan başka bişey girmiyo. saat 7 ye kadar hiç bişey yiyemiyorum. günde 3 öğün beslenebiliyorum ara öğün hiç yok... akşam eve açlıktan ölerek geliyorum. eve geldiğimde saat 7 oluyo yemek yiyip 2 saat sonra spora gidiyorum. beslenmeden nereye kadar :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:13 ----------

bırakıcam işi az kaldı... bırakıcaksında napıcaksın oğlum nereye gidiceksin diyorum kendi kendime... :( ahhh ulan ahhh hayattan soğudum...

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yeni bir iş bulma durumuna gelmeden işini bırakma derim zaten bilindiği gibi body building sporu para isteyen bir spordur birde maalesef bu sporda en önemli şey beslenmedir acaba iş yerine yemek götürme durumun var mı varsa olur

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sorunun ne olduğunu tam anlamadım. İşteyken beslenemezseniz işten önce ve akşam eve döndüğünüzde eksik kalan besinleri alabilirsiniz. Şu "her bilmem kaç saatte bir beslenmek lazım" kuralı yüzünden mi umutsuzluğa kapıldınız?

4. biyoweb

biyoweb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    anladığım kadarıyla biraz sıkı bir iş yerinde calışıyorsunuz. yanınızda atıştırmalık götürebiliyorsanız meyve, WASA marka barlar, badem, kuru kayısı gibi yiyecekler almanızı ve arada atıştırmanızı tavsiye ederim. böylece ara öğünleri atlamaz ve akşam eve gittiğinizde kurt gibi acıkmamış olup daha hafif beslenip sonra spora gidebilirsiniz diye düşünüyorum.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İşin ne bilmiyorum ama ara öğün için ceplerine , kuru üzüm , ceviz , badem , fındık bu 3lü gibi birşeyi koyarsan öğlen yemeğinden 2,5 saat sonra tüketirsen yavaş yavaş seni genede biraz tok tutar.Elma vbz herhalde yemene izin verilmez ama diğerleri ufak şeylerdir :D

6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    sulu yağlıı ev yemeği demişsin onlarda sorun yok.
    fast food olmasın yeter. yağlı yemek insanı yağlandırmaz. basit şeker basit karbonhidrat hamur işleri yağlandırır.

Sayfayı Paylaş