(Bitirdim) Air Alert 3 Sonuçları - Noktayı Koyuyoruz

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve NorkQ tarafından 9 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NorkQ

NorkQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel bir konu değil fakat bundan sonra deneyen olur diye yazmak istedim. Air Alert 3 programını yaklaşık 6 ay önce bitirdim. Deneyimimi aktarmak isterim kısaca. Hızlı cevap almak isteyenler için söyleyebileceğim şey programın kısmen işe yaradığı.

9-10 ay önce programa arkadaşım ile beraber başladık. Zaten birbirimize destek olmasak bitmezdi muhtemelen. Şüpheliydik başladığımızda çünkü kesin sonuç belirten hiçbir kaynak bulamadık yabancı/yerli. Güvenemiyorduk fakat fazla şansımız da yoktu. Bu yüzden başladık. İlk 4 hafta gözle görülebilen sonuçlar yoktu. 5. Hafta bittiğinde ben tırnağımın ucuyla değebilmiştim potaya. Bu başarının verdiği özgüvenle programı bitirmiş olsam gerek. Zaman geçti, 12. Haftayı bitirdim. Fakat benim sıçramam değil artmak, azalmıştı bile. Aslında normaldi. O zamana kadar hiç dinlendirmeden zorluyordu program.

Sonunda 14. Haftanın ardından 15. Hafta geldi. Bu hafta cehennem gibiydi. Yanlış hatırlamıyorsam ısınma ile birlikte programı bitirmem 2 saat 40 dakikaya yakın sürüyordu. 4 günlük zorlu sürecin ardından bitirdik ikimizde. Önümüzde sadece 1 hafta kalmıştı (dinlenme) sıçramamızın artmasına. Bekledik... Deneme günü geldiğinde büyük hayal kırıklığıydı. Çünkü sıçramam 1 ya da 2 cm anca artmıştı. Arkadaşımın da aynı şekildeydi. Potayı ancak titretebiliyordum. Bu kadar ağır bir program kısmen de olsa boşa gitmişti. Sonuçta Programın vaat ettiği 20-30 cm yerine 10cm ancak arttırabilmiştik.

Buna göre, programı yapmak isteyenlere tavsiyem riske girmemeleri olur. Aynı sonuca belki daha az zorlayarak ulaşabilirsiniz. Ağırlıkla çalışırsanız çok daha hızlı olur. Ayrıca Air Alert 3 ün hareketleri kemikleri zorlayan hareketler. İlk hafta birçok eklemde ağrılar hissettim. Daha sonra alışınca geçti sanırım (Halbuki daha önceden de farklı sıçrama antrenmanları denemiştim).

Sayfayı Paylaş