Bisikletle Göbek yağı erirmi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve karakale56 tarafından 20 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. karakale56

karakale56 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamun aleyküm benim 5-6 kg vermem lazımda bisiklet sürsem günde 45 dk falan göbek erirmi bazıları sadece bacak kasın gelişir falan dediler tam emin olamadım acaba bilen birisi cevaplayablrmi

2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Verebilirsin beslenmenede dikkat et

3. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo verme kalori açığı meselesi beslenmene dikkat edip kaloriyi biraz kısarsan her şekilde sporla verirsin istersen bisiklet sür merdiven cık koş yüz yürüyüş yap ağırlık çalış mesele beslenmede bitiyor

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. qbert89

qbert89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şöyle izah edeyim, saatlerce bisiklet sürün vereceğiniz en fazla 2000 kalori, ardından bir pringles yerseniz 2500 kalori geri alırsınız. Veya iki gofret bir meyva suyu ile yaktığınız bütün kaloriyi hopp geri alırsınız. Zayıflamak istiyorsanız diyet yapacaksınız, başka alternatifi yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Senin dediğin her şey de geçerli spor yapsan da yapmasan da geçerli zayıflamak istiyorum diyip de az yemesi gerektiğini bikmeyen yoktur herhalde adam bisikletle ilgili bir soru sormuş

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

guanare134 bunu beğendi.
  6. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeş herkes konuşmuş bisiklet yüzme koşu tempolu yürüyüş kardiyodur yağ yakmana yardımcı olur bu egzersizleri yapacan evet ama yemenede şöyle dikkat edecen yememezlik yapmayacan kilo vereyim diye abur cubur boş gıdalardan uzak duracan tavuk yumurta süt ürünleri et balık sebze gibi gerekli şeylerin dışında bişey tüketme böylece sağlıklı şekilde iyi kilo verebilirsin haftada 4gün bisiklet 30-45dk yeterli olacaktır

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşadığın yerin nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum fakat Türkiye de bisikleti sürebileceğin yerin çok az olduğunu düşünürsek... Yavaş bir şekilde bisiklet sürmektense hızlı tempo yürüyüş yapman daha çok etkili olur diye düşünüyorum.

8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    diyet desteği ile olur sadece alt göbeğinde inatçı yağı olan birisi tesadüfen bir sebepşe düzenli bisiklete binince gittiğini söyledi

9. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Bisikletin varsa çık sür.Her sürüşte mesafeyi arttır.1 Saat minimum olsun.Bende bisikletle başladım kilo vermeye şuan salona gidiyorum salona giderken bisikletle gidiyorum hatta.Bisikleti hoby haline getir çok keyifli bir aktivitedir.İlk bisiklet sürüşlerimde 3-4 km.de bayılırken en son 30-40 km. Sürüyordum günde.Kondisyonun artacak kiloyuda verirsin.Ancak yemene içmene çok dikkat etmen lazım.

10. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Beslenmeye dikkat etmenin turkcesi su.

Vucut yapina, gunluk hayattaki hareketlilik durumuna, spor faaliyetinin yogunluguna gore bir beslenme programi yapacaksin. Gunluk kalori ihtiyacini belirleyeceksin. Bu kalorinin 500kcal altinda veren dogal gidalar yiyeceksin.

Bu program isi. Tavuk ye yumurta ye cipsten uzak durla olmaz bu is. Sistematik olmali.

Soyle bir yanlis inanis var. Gobek yaglarini eritmek icin gobek hareketleri yapmak lazim.

Bu yanlis. Vucudun ihtiyacindan daha cok enerji harcarsan gobekte depolanan yaglari yakmaya baslarsin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

etsote77 bunu beğendi.
  11. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Kardiyoyu yayan olarak yapmak daha etkili bence. Yürüyüş ya da Koşu. Fark etmez. Önemli olan yayan olarak ne kadar mesafe gittiğin. Koşu zamandan tasaruf yapmak için. Benim 20 kilometre yayan gittiğim günler olurdu. Bütün mesafeyi yürümeye kalksan uzun saatler sürer. Koşarak zamandan tasaruf oluyor.

12. sencer4849

sencer4849 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Kas yapmak o kadar basit mi :)
    Elalem düzenli olarak ağırlık arttırıyor o halde zor yapıyor bacağı ve de setlere dikkat ediyorlar,kasları en azından bir gün dinlendiriyorlar yenilensin diye.

Her gün sürsen zaten kasa yenilenecek vakti vermediğn için kas gelişimin çok olmaz,ağırlığın düzenli artmaması da cabası

13. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Kas yapmak çok ama çok zor olan bir eylemdir.

Sayfayı Paylaş