Bisiklet Sürme

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Ахмет tarafından 5 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ахмет

Ахмет Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar malum bahar geliyor artik outdoor etkinlikleri musaitlesmeye başlayacak. Benim de bisiklet sürme konusunda sorularim var. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Cevrem bisiklet kullanımına çok müsait, dağ tepe, kır, bayır alan çok. Haliyle bir çıktın mıydı 20 km falan sürüp geliyorsun. Ben ise 8 9 senedir sigara kullanıyorum. Kondisyonum çok düşük. Ciğerlerim kötü halde ve bu haliyle antrenmanlara da yansıyor bu durum.

Sorum su ki temiz havada bisiklet sürmek sigaranın etkilerinden kurtulup diğerleri açmaya fayda sağlar mı acaba?

2. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Elbette faydası olacak. Kanın vücutta devir sayısı artacak, temiz hava ile tüm vücudun oksijen ile beslenecek, terleyerek ve diğer yöntemlerle vücudundan zehrin atılmasına hız kazandıracak. Fakat o sigarayı bir daha eline almaman gerek.

3. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum spor öncesi yeşil çay veya sade türk kahvesi ile daha hızlı şekilde gerek ter gerekse idrar yoluyla vudunuzdaki pis atıkları dışarı atmanız kolaylaşacak bol su içmeyi ihmal etmeyin kolay gelsin

Sayfayı Paylaş