Birkaç Soru.:)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ertekin tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ertekin

ertekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a Arkadaslar

Ben 18 yaşında 1.86 boyunda 107 kg dayım
    Yapmak istediklermi sizinle paylaşmak istiyorum

Öncelikle her sabah düzenli olarak 4 KM koşacam.Sabahları 2Km koşudan sonra devlet parkına gidecem orada 8 parça spor aleti var cok güzel orda doğal olarak sabah sabah çalışacam Size Sormak İstediğim Sorularım şunlar;

1- Sabah koşmadan önce ne yemem lazım ?
    2- Haftada 3 gun toplam 4.5 saat salona gıdecem salonda ne yapmamı onerirsiniz ?
    3- Evde barfiks aletim toplam 2 tane olmak üzere dambıllarım var ( 22 kg ) Carnitine , L-Carnitine kullanacam (bodyforum) sitenizde reklamı ana sayfada mevcut şekilde duruyor her hangi bi sorun olurmu ? Nasıl kullancagım hakkında bilgi verirmisiniz (SIVI)
    4- Yemeğime dikkat edecem şeker tuz v.s v.s hayatımdan çıkaracam protein ağırlıklı beslenecem . Ne yememi ne yemememi önerirsiniz ?
    5- Son sorum buğday ekmeği yememde herhangi bi sorun olurmu ( sabah kahvaltıda 1 dilim veya 1.5 dilim)

LÜTFEN YORUMLARINI EKSIK ETMEYIN NE YAPMAM GEREKTİNİ SOYLEYİN YORUMLARINIZ BENIM ICIN COK DEGERLI SIMDIDEN HERKEZE TESEKKUR EDERIM

BAŞARIYA GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR . . .bench_O

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş