1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Birinci yılım iki Defa Kür yaptım Yorumlarınız.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aleks tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. aleks

aleks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 senedir bu sporu yapıyorum kusura bakmayın ama daha poz vermesini bile bilmiyorum bunlarla idare edin 2 kür yaptım yorumlarınızı bekliyorum

Ekli Dosyalar:

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    1 yıldda neden 2 kür yaptın ki, daha alt yapın bile oluşmamışken?belli ki birkaç çapulcu , kendini hoca zanneden çakma egitmenler sana yol göstermeye çalışmışlar, ama maalesef sende hiç araştırmamışsın, yaptıgın işin ne kadar dogru oldugunu bilmeden kendine zarar vermişsin...neyse yorum kısmına gelecek olursak, omuzların gayet ii ve izole, bacakların yavaş yavaş şekil almaya başlamış, kalfların uzun gibi yani güzel, göğüslerin geri kalmış ve göğüs kıllarını almanı tavsiye ederim,kollarında ii sayılır..ama şunu söylemek istiyorum ki bu yaptgn vücuda yüksek beslenme bilinci ve inançla başlasaydn bu vücudu kürüsüz her türlü yapardın emin ol, bu erken kürler insanı motive etmek yerine aslnda hayal kırıklıgından başka birşey olmayacak sonu:....sana başarılar ...

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    süper 1 yılda 2 kür 2 yılda neyaparsın acaba

4. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    arakadaşım kusura bakma ama 1 yıla göre zayıf bir vücut. daha güzel olabilrdi. bir de aklıma takıldı 1 yılda neden 2 kere kür yaptn ??

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce

Dilerimki forumda poz verme ile birlikte başka şeylerde öğrenirsin ve yaptığın kürlerden pişmanlık duyarsın

Tabi kür olarak bahsettiğin şeyin ne olduğunuda bilmiyoruz. Amino acid kullanıpta kür yaptım diyenleride tanıyorum çünkü. Başarılar .

6. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    şuanki ölçülerini bide başlamadan önceki ölçülerini yazar misin , fotolardan göründügü kadarıyla çok hacimli degilsin , bi yerde bi yanlış var ya kürlerde yada beslenme programında , günlük kaç gr protein alıosun mesela ?

7. aleks

aleks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kür 13 susto 6 primo ikinci kür 10 deca bir trenbolon 25 susto 25 primo 14 enantat 32 vinstirol bir masteron günlük 800-1000 gr tavuk 300 gr prinç makarna 6 yumurta 1 litre süt 2 çay kaşığı arı poleni ve günde 2-3 defa protein aldım kür boyunca
    alkolu bırakmak için başladım ve bıraktım sonra epey sardı ve bundan sonrada bırakmayı düşünmüyorum yaşım 33 bekarım maddi durumum fena deyil ilk kürde hiç kilo almadım ikincide 14 kilo aldım 87 kiloyum boy 1 80 cm her türlü yorum için teşekkürler

8. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    sen ciddimisin şaka gibi...
    şaka yapıyorsun dimi ikinci kürde 10 deca 25 sustanon 25 primobolan 14 enantat 32 wistrol ve hergün 1 masteron bence çok abartmışsın.tabii ki senin kendi bileceğin iş.eminim bu kürler hakkında birileri sana öncü olmuş ve yol göstermiştir...

9. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bu yaptığın kürü hangi aklı başında insan önerdi sana anlamak güç,yoksa maddi durumun iyi diye alabildiğin kadar steroidi vücuduna enjekte edip büyümeyemi çalıştın.
    Çok yanlışlara yapmışsın aleks bundan sonra kendini düşün,ve ilk iş olarak forumu okumaya başla çok yanlış işler yaptığının farkına varacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mayıs 2008
  10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Doggetman'a katılıyorum. Steroid'den oluşacak bir problemin telafisi olacağını sanmıyorum. Bu gidişle "kaş yapalım derken göz çıkarmak" deyimini seni örnek vererek telaffuz ederler yoksa. Ben de fit bir vücut istiyorum. O kadar çok istiyorum ki sürekli vücutcu videoları izliyorum; ama inan senin kadar cüretkar davranamadım. Davranmayarak da doğru yaptığımı düşünüyorum. Supplement yerken bile aklımda binbir düşünce oluyor.
    Sağlık bu şakaya gelmez.

11. aleks

aleks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hergün 1 masteron değil sadce bir tüp 20 cc kullandım para olayına gelince bu iş parasız olmaz bu vücutta benim parada benim istediğim kadar istediğim her ilacı alırım yorumlarınız için teşekkür ederim

12. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sanırım senin için paran ve vücudun sağlığından daha önemli...

13. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    madem para da senin vücut ta senin keşke başlık acıpta boşuna bunca gerekszi nasihatları yazdırmasaydın bizlere..en azından seni düşünüpte ,birkaç dakikamızı çalma hakkın da olmazdı....daha nice kürlere girmen dileğiyle, bol kürler.....

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    vucutta senin parada fakat bence paranı boşa harcamışsın.
    okadar ilaç+bukadar vucut=koca bir sıfır.
    paranın kokusunu alanlar sanırım trenbolone içine propıonat basıp vermişler.bu ilaçlar ile yapılan kombine sonucunda yarışmaya girilir arkadaşım.sen önce araştırıp sonra para harcayacaktın.

castorpollux, lkmn ve glory bunu beğendi.
  15. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    alkolü bırakmak için başlamışsın ama bu sefer de steroide başlamışsın.

16. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul

ilk seneniz de bu ilaçlar yerine her gün wodka+rakı+viski yi karıştırıp ..üstüne de cila olarak 2 bira içseniz vucudunuza daha az zarar verirdiniz düşüncesindeyim.maddi durumunuz ii de olsa kötü de olsa bir check-up yaptırmanızı tavsiye ederim...

17. UUtkucaNN

UUtkucaNN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yukardaki mesajı yazan arkadaşı kutluyorum gerçekten. çok yerinde ve güzel bir mesaj olmuş :) konu başlığını açan arkadaşa gelince BB ye yeni başlayan biri olsam bile bu steroidlerin vücuduma ne kadar zarar verebilecellerini adım gibi biliyorum o yuzden bence hemen bir doktora görün ve yukarda yazdığın susto, primo, enantat vs vs.. seyleri kullandığını söyle...

18. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    vucut seklini begendim gayet orantili guzel
    kendide yakisikli bi cocuk film artisti gibi
    simdi yapman gereken sagligina dikkat etmek guzel faydali seylerle beslenmek yoksa dis gorunusu guzel ama ic organlari can cekisen bi adam olursn

19. aleks

aleks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önemli değil yakında growth genotropin kullanıcam o zaman bombayı patlatırım hem ben sizden kulandığım ilaçlarla ilgili yorum istemedim vücuduma bakın iyi yada kötü deyin yeter ilaçların zararlarını bende biliyorum hatta body yapmayanlar bile az çok bilir ilaçlarla ilgili nasihatleri sizden değil de doktordan öğrenirim doğru olanda bu

20. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    aleks, bu basliga resim koyuyorsan, elestiriler gelmesine de sasirmamalisin, cunku eger sen ustune basa basa bir senede iki kur yaptigini basliginda vurguluyorsan, insanlarin da sadece ve sadece vucuduna yorum yapmasini beklememelisin. Basligin bir senedir yapiyorum, yorumlariniz olabilirdi mesela.

Bir de ilaclarin etkisini doktora sormak dogru bir davranis, fakat buradaki guardbody olsun, bozokaydin olsun streoidler konusundaki bilgili isimlerin senin kendi iyiligin icin yaptiklari uyarilari kaale almadan once lutfen bir daha dusun. Bir isin uzmani olmak icin illa o iste diploma almak gerekmez. Onemli olan, arastirmaya bilgiye acik olmak ve bu bilgiiyi nasil kullanabilecegini ogrenmektir. Diplomasi olan niceleri bu niteliklerden yoksundur. Tabi ki para senin, vucud senin, ama icimizdeki humanizm seni uyarmamazi tesvik ediyorsa, buna bozulacagina sevinmen gerekirdi diye dusunuyorum.

Konuya geri donelim, bir senede bu vucudu kursuz de yapabilirdin bence. Su noktadan sonra zararin neresinden donulse kardir mantigi ile ozellikle beslenme konusundaki bilgilerini yenilemeye ihtiyacin var. Kollar ve omuzlar iyi durumda, gogus rutinini degistirmelisin, biraz geri kalmis pectoralis. Bence, yazin kardio ve diet agirlik verip ilk seneki basarinin tadini karin kaslarini cikararak kutlayabilirsin. Onumuzdeki sonbahar ve kista guzel bir bulk donemi seni goze daha da hos gelen bir vucuda tasiyacaktir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş