bir yandan yağ yakıp bir yandan etlenmek için yapacagım kür

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve birolbakirkaya tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. birolbakirkaya

birolbakirkaya Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    izmit
    Arkadaşlar 1,85 boyundayım ve 84 kilodayım yaklaşık 1,5 yıldır düzenli olarakda spor yapıyorum;

Diyete girip vucuttaki yağlarlarn kurtulmak istiyorum bunun içinde bulmuş oldugum kürüm aşagıdaki gibidir eksik fazla az çok ne varsa yardımlarınızı bekliyorum.

8 haftalık kür;
    propionate 20 ml
    boldenon 10ml
    winstrol tablet
    (suplement olarak glutamin)

2. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Birol forumda steroidler ve kür örnekleri hakkında çok güzel yazı ve makaleler var, öncelikle onlara bi göz gezdirmeni ve bu konudaki bilgilerini geliştirmeni öneriyorum. Çünkü yazdığın bu kür çok mantıksız ve gelişim sağlaman imkansız. Yanlış mı yazdın bilmiyorum fakat kür dozajları çok düşük. Ayrıca t.propionate kısa esterli bi steroid, buna rağmen yanına boldenone gibi tam etkisini 8 haftada alamıyacağın bi anabolizan eklemişsin. Ayrıca boldenone iştahını açıcağından yemek yeme düzeninin değişeceğine eminim. Temiz beslenemessen bu sana kilo olarak geri gelebilir. Eğer bu ilk kürünse böyle bi kombineye girmemeni tavsiye ederim.

3. birolbakirkaya

birolbakirkaya Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    izmit
    Bilgi paylaşımın için gerçekten teşekkür ederim..
    Bu konuda bana yardımcı olabileciğinizi düşünüyorum..
    peki nasıl birşey yapmam lazım ilk kürümü.

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Gelişim seviyeni görmeden yorum yapamam, belki seni görünce doğru beslenme ve supplemetlerle de gelişebilirsin diyip küre girmemeni de tavsiye edebilirim. Son durumunu gösteren bi fotoğraf yükleyip, antrenman ve beslenme düzenini yazarsan yorum yapabilirim.

Sayfayı Paylaş