Bir Veda Da Benden...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve B.B. King tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İkinizinde psikolojisinde ne gibi problemler olduğunu bilemem ama burada saygılı ahlaklı olalım birbirimizi rencide edicek kötü sözlerden uzak duralım şimdi siz bu kötü sözleri bence birbirinize söylememiş varsayıp hemen özür dileyin birbirinizden ve barışın ,dargınlık hiç hoş bir şey değil.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ne demiş

Ben SPORCUNUN zeki çevik ve AHLAKLI olanını severim .
    unutmayalım bunu önce ahlak

saydam bunu beğendi.
  2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    katılıyorum,
    2 hafta boyunca sadece
    protein tozu ile beslenmeye çalısan birisi
    zaten sağlıklı düşünemez :)

3. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    B.B.King nickli arkadaş foruma geldiğinden beri zaten bilirkişiği ile her yerde mesaj portföyüne sahip oldu.Bir insan gelir gelmez heryeremi mesaj atar ?? onuda geçtim 10+2 senelık sporcu geçmişine sahibim ,şukadar şundan anlarım vs konuşarak dahada kendini belli etmeye başladı.Son noktaysa proteın tozu ıle beslenmek oldu sanırsam.Onu bile o kadar abarttı ki gördük ne kadar istekli ve dediğini yapan bir kişi olduğuna.20 küsür kilo vereceğim dedi dieti 2. haftasına gelmeden İngiltere'ye gitti.Nasıl bir anlam verelim şimdi bu arkadaşa ?? dediklerine yaptıklarına nasıl inanalım ?? O hedefte olan biri sizce düzenini bırakır mı?

Yaklaşık 140 kıloya ulaşmıştım dietle +cardio ve düzenli çalışmayla 1 senede 78'e düştüm.(Forumda fotolarım mevcuttu )O dönemde bile supplement ve beslenmeme dikkat etmeme rağmen kas kaybı oldu.Diez'in de bir bağlığında pro sporculardan birinin(ismini unuttum) ne kadar dikkat edilsede definasyon döneminde kayıp olur sözüde mevcuttu.Şimdi bu arkadaş 20 küsür kilo verip birde kas kaybı yaşamamaktan bahsediyor hemde Protein tozuyla inanalım mı? :)

Bu forumda olduğum sürece Andre,Karasan Schwarzxxl gibi bilgi seviyesi yüksek kişiler tanıdım.Yazılarını zevkle okuduk okumaya devam ettik.Bu spora bu kadar emek veren insanlar bu arkadaş gibi Üstünüm ,ben bilir kişiyim,herkese yardım ettim gibi laflarına ağızlarına almadılar.

Şimdi tutmuş arkadaşımız başlık açmış Foruma vede ediyorum diye gitmek isteyen adam çeker gider bunlara gerek bile duymaz.Başlıklan veya farklı dokunaklı yazılarlan hiçbir yere varılamaz bence samimiyetten çok uzaksın.....

Despo ve JR.hulk bunu beğendi.
  4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    arkadaşlar;

ilk mesajı gönderen Excursion isimli üyedir.mesajına cevap şeklinde "rica ediyorum,mesaj gönderme" yazdım.çünkü meseleyi nerelere çekeceğini çok iyi biliyordum.

"rica ediyorum,mesaj gönderme" mesajımın sonrasında kendisi, (sansürleyerek söylüyorum) squat yaparken popomun bulunduğu şekilden başlayarak,popomun deliğine yönelik fantezilerini dillendirip,popomun deliğine şeyi şey ettirmememi vs.. şeyleri yazmak suretiyle,çeşitli eşcinsel,gay fantezilerini yazmıştır.

(burakula01 "print screen yapsınlar" demişsin..o eşcinsel,gay içerikli sözleri buraya print screen yaparsam 1 saniye durdurmazlar herhalde.)

1 kelime cevap yazmadım,Flexor,Diez,Saydam ve Despo'ya mesaj göndererek vaziyeti bildirdim ve kullanıcı şifremi verdim.
    Flexor,verdiği cevapta "merak etme,gereğini yapacağız" demiştir.fakat yapılmamıştır.

Excursioun mesajlarını sürdürünce ve de yönetim de bir şey yapmayınca elbette ki,ben de cevap vermişimdir.fakat kesinlikle onun seviyesizliğinde cevaplar vermemişimdir.en sonunda da pes etmişimdir...

neyse,despo'nun söylediği 1-2 şeyi cevaplandırmak istiyorum.

1.si "Excursionun 18 yaşında olması kimseyi ilgilendirmez" şeklinde bir şey yazmış..yazının tamamını okursanız,18 yaşında olduğunu yazmamın sebebini öğrenebilirsiniz.Excurson,23 yaşımda olduğumu bilmesine rağmen,bütün mesajlarında şahsıma "delikanlı" "genç adam" "sen kaç yaşındasın" şeklinde sözler söyleyerek,kendisini 30-40 yaşında göstermeye çalışmıştır..

neyse..

2.si de yazımın girişinde yazdıklarımdan KENDİMİ ÖZEL HİSSETTİĞİM SONUCU ÇIKARILMAMALIDIR.forumda yaptıklarımı,ettiklerimi yazmamın sebebi,forumu sevdiğimi ve önemsediğimi vurgulamaktır.forumu sevdiğimi ve önemsediğimi vurgulamamın sebebi ise,forumdan canımın keyfinden ayrılmadığımı bilmenizi istememdir.

3.sü de,özel mesajlar da forumun hizmetlerinin bir parçasıdır.sevgili despo msn ile kıyaslamış fakat özel mesajlar forumun organlarından birisidir.ben her sabah foruma girdiğimde miğde bulandırıcı mesajlarla karşılaşmak mecburiyetinde değilim..engelleme meselesini ise bilmiyordum.

neyse,meselenin mahalle karısı meselesine dönmesini istemiyorum.ve bundan sonra şahsıma yönelik bir iftira atılmadıkça foruma yazı yazmayacağım.

saygılarımla.

5. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    katılıyorum Wolfson ,
    İsteyen ceker gider ,
    kimseyi tutamayız ,
    BB King
    Reklam kokan hareketler bunlar :)

6. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    wolfson sürekli kıskançlık,çekememezlik..gene bulaşan sensin,gene bulaşan sensin..sürekli yüzsüzlük..muhattap olma benimle.allah'ını seversen bu başlığa yazma.tamam sen haklısın,tamam kabul.özür diliyorum,ellerinden öpüyorum.
    benden uzak,allah'a yakın ol.

sporcu geçmişimi yazmamın sebebi,1 başlıkta 1 arkadaşın,"sanırım sporda yenisin" şeklindeki sözüdür.1 ve ya 2 kere "şu kadar senelik sprocuyum" demişimdir.

forumda ettiklerimi,yaptıklarımı yazmamın sebebini ise 1 önceki mesajımda yazmıştım..

bu arada 20 kilo hedeflemiştim..2 haftada 7'sini verdim.. (forumda yazıyor) ingiltere'den 1.5 kg. daha vererek döndüm ve hedefime 10 kg. falan kaldı.siz neyi sorguluyorsunuz?

yağ yakarken üzerine bir de kas yapmayı başarabilen sporcular var,ben sadece kas kaybetmemeye çalışmışım.çok mu?wolfson kendinle kıyaslama,senin gibi 70 kilo vermiyorum...

son olarak,protein diyetimle ilgili eleştiriyi aşan sözlerde bulunmuşsunuz.forumun en bilgili isimlerinden ve yöneticilerinden EyeSeeYou bu diyetime %100 destek çıkmıştır.üstelik diyetimde sadece protein tozu bulunmamaktaydı.

7. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Ben kendimi seninle kıyaslamadım onu liseli çocuklar gibi hava atmak içinde yazmadım.Sadece kas kaybının ne yaparsan yap olabileceğini söylemek için yazdım.Ayrıca benim seninle şahıs olarak bir sorunum yok.Yazıkların ile ilgili düşüncelerimi belirttim.Ben amatör bir sporcuyum bu forumdan çok şey öğrendim halende öğrenmeye devam ediyorum.Ben bunu söyleyecek birisiyim farklı bir yapıya bürünmedim burda bulunduğum sürece.Hedefine ulaşman ,herşeyin gönlünce olması dileğiyle.......

8. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    burakula01 senden bu mesajları beklemezdim.hakarete varan sözler söylemişsin.sırf fenerbahçeli miyim diye? :)

ne reklamı yapacağım,kasetim falan çıkmıyor,film de çevirmiyorum..

sanki "çekiyorum,gidiyorum,bak giderim haaa" şeklinde mesajlar yazmışımda konuşuyorsunuz.zaten 1. mesajımda 4 nisan itibariyle foruma veda ettiğimi yazmıştım.

ha bunları yazmaya ne gerek vardı derseniz,forumda konuştuğum,ettiğim 3-5 kişi var.onlar için yazdım.sizin için yazacak halim yok.

neyse,bundan sonra anneme küfretseniz cevap yazmayacağım.istediğiniz kadar da iftira atın.bu son mesajım.

bu kadar..

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    başından beri okuyorum ve sonlara yaklaştıkça cümlelerin anaokulu seviyesine düştüğünü görüyorum.öncelikle somut kaynak gösterilmeden sürekli olarak üstünlük peşinde koşan laflar var ortada.daha öncede yazdığım gibi üstünsen ya fiziğini ortaya koyacaksın yada bilgini.iki kişi arasında bir atışma yaşanmış ve arada gaz veren cümleler geziyor.bu arkadaş siteden giderse kimsenin kazanacağı bir durum yok.kazancımız yazdıklarını görmemek diye düşünüyorsanız konularını okumadan geçerek zaten bunu yapabilirsiniz.okadar gereksiz mesaj atan 2 günlük salon tecrübesini kür cümleleri ile tamamlayan adamlar dururken bu şahsın siteden ayrılmasımı size karlı gelecek soruyorum herkese.dünya şampiyonu olmuş bir sporcumuzun benim yanımda bir üniversite öğrencisine telefon açıp antrenman ile ilgili soru sorduğuna bizzat şahit olmuş biri olarak ben kimsenin en iyi olduğunu düşünmüyoırum ve herkesin bir diğerinden birgün birşeyler kapacağına inanıyorum.giden gider kalan sağlar bizimdir felsefesi ile hareket edilecek olursa ilerleyen yıllarda 3 isim haricinde bilgi kaynağı bulamayıp okuduğunuz 2 cümleye inanmak zorunda kalacaksınız.
    forum yönetimi olarak ise bence özel mesajlar incelenmeli ve gerekiyorsa her iki üyeninde tartışması yapılarak üyeliklerine son verilmeli.bu işin eskisi yenisi olmaz.öfkeyi baz alarak kıyaslama yapılacak ve birilerine hüküm verilecekse buyrun meydan.ben her daim her konuda kıyaslanmaya hazırım.ama birbirimize destek vererek bu türden mide bulantısına yol açılmayacaksada en önde paylaşıma yine ben varım.ben site ilk kurulduğu ve daha önceki ismi zamanından bugune dek hepinizin yazdıklarını okuyup acaba eksik kalan kısımlarımı nasıl tamamlarım diye okumaya devam ediyorum.aynısını ısrar değil TAVSİYE ederim.

josef_1531 bunu beğendi.
  10. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Evet ilk mesajı ben gönderdim, gönderdiğim mesaj bu.[​IMG]

11. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Sana birşey sorucam guardbody,
    benim gönderdiğim mesaj yukarda, bak bi mesaja, kötü niyet varmı? Bir hakaret varmı?
    Ve bana gelen mesajda, arkadaş sizin gibiler, yani steroid kullanan kişilere gay diyor, bu durumda bu arkadaş sana da gay demiş oluyor. O mesajını da buraya kopyalarım isterseniz.
    Saygılar...

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Excursion; kimseyi yargılamak veya onlar hakkında karar vermek bana düşmez.zamanında steroıd kullanmış biri olarak gay kelimesini kim söylerse söylesin kabul etmem,kabul edenide dost veya arkadaş olarak görmem.bb king veya bir başkası ithafta bulunursa bile en azından ispat edebilmesi için şans tanırım.hani derler ya şüphesi olana herzaman kanıtlarım diye...o yuzden benim içim rahat.ben bahsi geçen konu ile ilgili yanlış anlaşılmaların olduğunu ve telafi edilebileceğini düşünmek istiyorum.şahsen benim özelime küfür veya böyle teklif gelse ben hiç üşenmeden senelerce cevap yazar ve karşılığında kfürde ederim ama arada yönetimede aramızda çürük yumurta var diye çıtlatırım.tabii bu herkesin kendi insiyatifine kalmış.bazılarımız görmek veya okumak dahi istemez ki onlarıda anlayışla karşılarım.fakat konu uzamasa ve kişiler kaldığı yerden foruma katkı vermeye devam etse bence herkes daha mutlu olacak.konunun uzamasını şu aşamada gereksiz görüyorum.karşı karşıya dahi gelmediğiniz ve belkide hiç gelemeyeceğiniz kişilerle karşı bukadar düşmanlık ve kin gütmek yakışık almaz.

13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    guardbody abimi kışkırtmaya çalışmışsınız fakat başaramamışsınız..

guardbody,"steroid kullanan gaydir" gibi bir cümleyi kullanabilecek kadar seviyesiz ve cahil birisi miyim sence?

söylediğim şey,kafasına göre,zırt pırt testosteron iğnelerini vurduran kişilerin,vücutlarındaki testosteron üretiminin duracağını ve halk arasındaki "bodyciler gay oluyor" söylentisinin de kaynağının bu olduğunu söyledim.

2-3 kişi var ki akıllarınca gaz verip ortalığı iyice şenlendirmek istiyorlar..burakula01 ayıptır ayıp...forumda o kadar güzel muhabbetlerimiz oldu..şimdi bana üzeri kapalı hakaret ediyorsun ve ortalığı gazlayıp karıştırıyorsun.

iftiranın 1000 i 1 para.yöneticilerden seviye iyice düşmeden bu başlığı kitlemelerini istiyorum.guardboy abimin de söylediği gibi,anaokulu muhabettine döndü..

sırf beni sevenler için ve de 2-3 kişiye inat bu forumda kalmaya karar verdim.isteyen dönek desin,isteyen sözünün eri değil desin.umrumda değil.

bundan sonra bu foruma yazdığım bütün yazıları,guardbody hocama ithaf ediyorum.bu forumu terketmememin sebebi kendisidir.

hakedene saygılar,hak etmeyene hiç bir şey..

PipsquEak bunu beğendi.
  14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu baslik gereksiz yere uzuyor;

-yonetim ozel mesajlara mudahale etmiyor.(satis disinda)
    -rahatsiz oldugunuz kisilerin ozel mesajlarini kendiniz bloklayabilirsiniz.
    -forumun kapisi herkese aciktir.

baslik kilitlidir.

diez, burakula01 ve Despo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş