Bir Sorum Olacak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Furkan Aydoğan tarafından 16 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Furkan Aydoğan

Furkan Aydoğan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Abilerim Kardeşerim ben aranıza yeni katıldım sorumu cevaplarsanız sevirinim teşekkürler.

Bir salona yazılmayı düşünüyorum fakat malum okullar açılıyor ikisi aynı anda gidermi diye tereddüt ediyorum 2 3 gündür kafama takıldı bazı arkadaşlara sordum
    beslenmene dikkat edemessen salona gitmenin anlamı yok dediler gerçi okul kantinleri malum beslenmeme dikkat edebileceğimi sanmıyorum protein tozu vb.
    takviyelerine de ailem karşı çıkyıor sonucunda sadece salona ayıracak bütçem var sizce salona yazılayım mı yoksa eve dambıl ip atlama vb spor aletlerini alıp
    evdemi çalışayım

2. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Okul ve spor aynı anda olur fakat arkadaşların haklılar iyi bir gelişim istiyorsan beslenmene önem vermek zorundasın. Ama zaten yeni başlayacaksın yani beslenme için ayrı bir bütçe ayırmana gerek yok.Ben 8 aydır vg yapıyorum okul döneminde başladım okulda tavuklu pilav falan yiyordum evde de ne çıkarsa onu yani haftada 1 kez falan tavuk. Ama ilerledikçe dikkat ediyosun beslenmeye. Öğününü arttır ve biraz protein ağırlıklı beslenmeye çalış.Özellikle tavuk göğsü hem yüksek protein hemde ucuz yani biraz dikkat etsen yeter başlangıç olarak. Bence salona yazılmalısın daha faydalı olur.

Furkan Aydoğan bunu beğendi.
  3. Furkan Aydoğan

Furkan Aydoğan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    cevabın için teşekkürler