bir kızdan hoşlanıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pısırıkkatil tarafından 18 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar normalde bunları bu foruma yazmam ama sizden de tavsiye istedim.bir kız var ben onu gördüğüm andan itibaren ondan hoşlanmaya başladım.normalde ilk görüşte aşka inanmam ama sanırsam başıma geliyor gibi.sizce ne yapmalıyım.kızla mümkün olursa arkadaş aracılığı ile bulusucam napmalı

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    önce bi kıza bak tipine uygunmu diye, çünkü her ne kadar yalanlasalarda %80 i tipe bakıyor :D ondan sonra ona göre hareket et

3. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    İlginç.kizin arkadaş cevresi de o oyle bir kiz degil diyor

4. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    kelin ilacı olsa kendi başıana sürer 43 yaşında herkesin alay edip dalga geçtiği müzmin bir bekar olarak kızlardan artık elimi eteğimi çektim sıfıra sıfır el de var sfır bu kız işleri delikanlı adamı bozar sen daha çok gençsin hayata sımsıkı tutunmalısın eddedilsende küsmemelisin mücadele etmelisin ben artık yoruldum dosdum ehm de çok ne yazık ki sanırım bekar öleceğim :( sana bol şanslar dilerim umarım hep yüzün güler

5. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ek bir şey yapma bence, kendin ol yeter. Olursa olur olmazsa çay demlersin yapacak bir şey yok.

6. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    abi.kim senle alay etmiş.onlar ... ları na bakıp gülsünler.millet şeyini büyütür iken sen emek verip spor yapıyorsun.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Ekim 2018 ---
    o kadar basit olsa.pazarda domates için pazarlık yapmıyoruz ki.kalben hoşlandığımız kız olayı bu

tacettin ark bunu beğendi.
  7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Zor işler aslında, 23 yaşındayım her türlü ciddi olsun takılmalık olsun sayısını bilemiceğim kadar ilişkim oldu,1.5 aydır bir kız peşinden koşuyorum illallah ettirdi , süründürüyor ediyor bende daha çok hırs yapıyorum allah sonumuzu hayretsin:D

8. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Kendin ol dan bunu nasıl çıkardın onu çözemedim. Burdan sağdan soldan duyacağın öyle yap şöyle yaplar yerine içinden ne geliyorsa onu yap. Yaptığın jestte senden olsun, kuracağın cümle de. Normalde yapmayacağın hareketleri sırf kızı etkilemek için yapıp olmadığın kişi gibi görünme. Sonrasında kendine döndüğünde dumur olmasın. Uzun lafın kısası öyle böyle şöyle olduğun için değil sen olduğun için etkilensin, sevsin, hoşlansın yada ne yapıyorsa sen olduğun için yapsın. Olayı kuantum fiziği seviyesine çekmeye gerek yok. Hayat basit zorlaştırmak için elinden geleni yapıp sonra üzülme.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dracarys17 ve zeo64 bunu beğendi.
  9. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Yok su çay demleme olayina dedim.bakalim umarım olur

10. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Olması için umuyorsun ya olmadığı noktada devreye çay giriyor. Evine gidip demliyorsun mis gibi çayını hayatına devam ediyorsun :)

11. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Abi.sen sevdiğin kisi seni red etse evinde cay demlermisin ha ha ha.

12. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Napayım hayata mı küseyim, karalar mı bağlayayım? Can Yücel'in güzel şiiri var bu konuda "olmuyorsa zorlamayacaksın". Bende vaktinde kendimi çok üzdüm, resmen kapattım dış dünyaya sonra dedim la ben manyak mıyım, hayat devam ederken olmamış bir şey için niye akışı kaçırıyorum.

Gerçi evet çay demlemem okkalı bir Türk kahvesini tercih ederim :)

zeo64 bunu beğendi.
  13. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    :joy::laughing: güldürdün ya alemsin.tek isteğim bu işin olması olmazsa da artık napalım bir çay içerim:)

14. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Diyelim bir kızı sevdin ve kıza yaklaşmak istiyorsun. Adım adım anlat ne yaparsın. En ufak ayrıntıyı bile anlat. Tarzını göreyim

15. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    kendi içimden geçenleri söyleyeceğim kızı tanımaya anlamaya çalışıcam.ya abi normal kız olsa hani gider rahat etkilerim ama o kız bir başka.yapabileceğim anca kendim olmak ki biraz çevresi ile konuştum bütün fikir ve düşüncelerimiz sevdiklerimiz aynı imiş.yani kendim olacağım da.işte tipe ne kadar önem veriyor çünkü çook güzel ve iyi bir kız.benim gibi sıradan birinin ne şansı olur bilemem.sadece cevresi tipe vs bakmadığını söylüyor.aslında tüm kızlar tipe değil bize verilen değere bakarız diyor ne kadar doğru tecrübeme göre sıfır.

16. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    sence ne yapmalı

17. Duke2000

Duke2000 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bence acele etme ;)
    Önce biraz araştır, nasıl bir kız, nelerden hoşlanır, kimlerle takılır, belki biraz takip...
    Sonrasında eğer kendine uygun olduğunu düşünüyorsan edindiğin bu bilgiler doğrultusunda hareket etmen ve doğru adımlar atman daha kolay olacaktır. Sonuçta unutmaman gereken şey, her ne kadar hoşlansan da, birlikte olacağın kişi seni sen olduğun için sevebilecek biri olmalı. Seni sevmesi için kendini değiştirmemelisin, sadece edindiğin bilgiler doğrultusunda o konularda biraz daha "duyarlı" olman her iki taraf için de işleri kolaylaştıracaktır. Sonrası gelir zaten.
    Bu benim kendi görüşüm, deneyimim :)

18. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Soğuk füzyon ile mi çalışıyorsun o kadar eşe dosta arkadaşa sormalar, verilen cevaplarla kafada daha çok soru işareti...ki kafanda acaba sorusu oluştuysa zaten sevgi değil istektir. Görüp keşke benim olsa dediğin bir kıyafet yada ekipman gibi düşünebilirsin. Çünkü içinde sevgi olsa o arkadaşların dediklerine takılmaz olsun bende farklı olacak diye kendini gaza getirirsin. Onunda ötesinde seven için geçmişin anlamı olmamalı bence. Basit bir istek için de bu derece kasma derim. En büyük pişmanlık keşke yapsaydım demektir çünkü yapmadan sonucu bilemezsin. Bu da bir abi tavsiyesi olsun :)

Duke2000 bunu beğendi.
  19. Duke2000

Duke2000 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    O da doğru gerçi. Ama bir yerden sonra keşke önce bir araştırsaydım diyebiliyor insan.
    Bu arada soğuk füzyona koptum:joy:

20. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Nasıl bir araştırma yapabilirsin ki? Önceki ilişkilerindeki kişiler ile aynı mısın? Yada kızın senin kişiliğine nasıl bir tepki vereceğini başkaları ile kıyaslama yaparak çözebilir misin?

Sayfayı Paylaş