bir hoşlanma mevzusu yardım edin ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve demir123 tarafından 8 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. demir123

demir123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba sizlere bir şey danışmak istiyorum ben 22 yaşındayım dersanede bir hocam var 27 yaşında sıcak kanlı ve güler yüzlü bi insandır kendisi evli değil , bu hocadan hoşlanıyorum acaba kendisine bunu söylesem nasıl bir tepki alırım daha doğrusu söylemem ne kadar doğru sevdiğimi söylesem ne der ?

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    o iş hikaye. çoğu erkek hocasina aşık olmuştur zaten bunun sebebi uzun sure hocaya bakmaktan geçer zihinsel bişeydir hicbi akli basinda erkek gidip su hocaya cikma teklif edeyim demez zaten. durumlarin daha kotu olma ihtimalide var kabul etmedi diyelim ayni dersanede olacaksiniz ayni derse girecek vs. farkli tavir alabilir sana. kaldiki evli olmamasi bekar oldugu anlamina gelmez sevgilisi olabilir bilemezsin.
    hadi hepsini geçtim bu ilişkiden uzun vadeli bişey bekleme yani seni zarara sokar iyice.

3. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Biz de zamanında öğretmenimizden hoşlandık ama asla ötesine gitmedi. Hiçbir öğretmen öğrencisiyle aşk yaşayacak seviyeye inmez. Böyle bir şey olsa bile ki olmaz ikinizi de dershaneden atarlar. Öğretmen şikayette bulunursa seni kurumdan atabilirler. En iyi ihtimalle öğretmenin sana karşı tavır alabilir. Çoğu öğretmen öğrencilerine karşı güler yüzlüdür bunu başka yerlere çekmeyin ötesi hadsizlik olur.

4. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Cinsiyetin erkek herhalde, bunu varsayarak öncelikle duygularından emin olmalısın, teklifini kabul ettikten sonra olası muhtemel geleceğinizi mantık çerçevesinde düşünmeni öneririm.

5. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    olmaz o iş. 22 yaşında böyle bir şey yaşamak ayrı bir tuhaflık. ben mesela lisedeyken ticaret matematiği hocama bir dönem de rehberlik danışmanına aşık olmuştum ama hiç açılmamıştım. çünkü sonradan olabilecek kötü şeyleri düşündüm.

6. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    kanka yine de sen bilirisn ama ben de arkadaşlara katılıyorum ya, ister istemez birlikte vakit geçirmenin verdiği bi hoşlantı bu mevsimseldir. O yüzden dershane döneminin bitmesini bekle, baktın hala devam ediyor. Bi konuş

7. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Geçici kapılmışsın bekle geçer. Geçmezse tekrar yazarsın şimdi sakın konusma hocayla çok pişman olursun

8. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Kardeş delimisin , senden 5 yaş büyük bir kadınla ne işin olur :) kapama kısmetini git yaşıtlarınla mutlu ol :)

9. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Sanırım senin mevzu "sıcak kanlı ve güler yüzlü bi insandır kendisi" den ibaret. Sen hislerini karıştırdıkça bu konuda takıntılı olursun. Yukarıda bir yorum hariç hepsi sana zaten olası senaryoları bile söylemişler. Bence dinlesen iyi edersin.

10. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeşim çok dar bakışlı birisi oluyorsun galiba aşk ile yaş arasında bağlantı kurmaya çalışıyorsan. Üzücü bir durum bu, umarım bu uyarımdan sonra en azından bir şeyler değişir.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Nisan 2019 ---
    Bu arada kanka yazdığın ile ilgili olarak şunu söylücem. Belki de, çevrendeki insanlar pek samimi birisi değilsindir ve o kadının sana yaklaşması onu sana yakın hissettiriyor. Gülümsemesiyle birlikte ekstradan bir yakınlık hissedebiliyor olabilirsin. Bu dediğimi de bir sakin kafayla değerlendir derim.

Sayfayı Paylaş