Bir garip supplement yorumu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve stafilokok tarafından 14 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stafilokok

stafilokok Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Pre workout araştırıyordum. Yorumlarda baya baya övülen birtanesine denk geldim,beğendim. Farklı bir siteden fiyatları karşılaştıracaktım. Ama iki farklı sitede, aynı kişi aynı yorumu birebir atmış. Bu pazarlamacıların bir oyunu falan olabilir mi? Fake hesaplarla ürünü şişirmek? Eğer öyleyse kime inanacağız da ürün alacağız? [​IMG][​IMG]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Forumlara bakman lazım. Burdada her ürünü öven muhteşem diyen sahte hesaplar var ama satış sitelerine oranla daha gerçekçi yorumlar görebilirsin.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ürün en iyi 2-3 üründen biri öncelikle. servis tat ve hammadde olarak çok FA nutrition genelde ürünleri kalitelidir.
    asıl konuya gelelim satışa konulalı 2 saat olan ürünlere bile olumlu yapan insanlar var neden yorum yapınca ödül puan alınıyor falan
    ayrıca bu tip sitelerde sadece olumlu yorumlar olur bir çok ürün kullandım şikayetlerimi yazdım hiç birini görmedim :)
    yani kraltan çok kralcı çok bu spordada adam sahte ürün satıyor fala yıkama yalama çekiyorlar sanki size %50 inidimli verecek orjinal ürünleri (proteinshop20 eski adıyla kaskolik den bahsediyorum)

Sayfayı Paylaş