Bir Fikir ???

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve PitbullKing tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. PitbullKing

PitbullKing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 16 1997'liyim.
    boy:1.73
    Kilo:100
    Hem kilo vermek istiyorum hemde bir spora baslamak istiyorum.
    bana ne önerirsiniz kickbokx+vg gibi..
    Gecen sene 1 ay baslamıstım vg'ye 8 kilo vermiştim.
    Şimdiden Teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:02 ----------

yokmu bu kardeşinize bir yardımcı olacak ??

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    konu kilo vermek ve bi spor ise : " muay thai ya da kickboxing" ...iyidir...

hafif de diet , mükemmel olur...

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Önemli olan tam olarak ne istediğin sadece kilo vermek mi?Yağlarından vermek mi?Diyet ile kalori miktarını azaltarak kilo verebilirsin.Spor ilede maksimum verebilceğin kadar yağ oranını azaltmaya çalışabilirsin.Muay Thai bir mücadele sporu amacı kilo verdirmek değil bunu hatırlatıyım ama hareketli oluşu kilo vermeni sağlıyabilir.Ama Vücud Geliştirme Sana vücudunu daha güzel bir yere getirmeni vaad edebilir en azından kendini kendin şekillendiriceksin.İstediğin kadar kilo vermende yardımcı olur.Vücud Geliştirmeyi biraz araştır tam olarak neler istediğinide düşün ondan sonra bir adım at dostum.Bu sitede bak bir çok üyemiz vücud geliştirme ile ilgileniyor fikirlerimizi alırsın hemde konuları okuman yeterli olucaktır...Kickboks+Vg felan başlangıçta zor olur senin için tavsiyem Vücud Geliştirme başla bir hedefin olsun , o hedefe ulaşmak için izlediğin bir yol olsun ve antrenörünle bunu paylaş oraya geldikden sonra Vg+Kickboks(MuayThai) 2li gidersin diye düşünüyorum...

eco123 bunu beğendi.
  4. Tulpar Han

Tulpar Han Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

bir güreşçi olarak tavsiyem GÜREŞ yapmandır hem kuvvet anlamında hem görüntü olarak (fiziki görünüm) güreşi şiddetle tavsiye ederim hem harika bir sporu yapıp altyapına katacaksın hemde fiziksel görünüm olarak çok tatmin edici sonuçlar alabilirsin

Son düzenleme: 10 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş