Bir ektomorf'un beslenme günlüğü | 8 aylık gelişimimi takip edenler taniyabilir beni ✔

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve dainuff tarafından 3 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhabalar arkadaşlar

8 aylik gelisim gönderimi takip edenler az da olsa benimle ilgili neler yaptigimi 8 aylik sure icerisinde nasıl gelisim gosterdigimi hatirlayabilir. Cunki gerçekten forumdan cok guzel arkadaslae edindim ve atilan mesajlar gercekten beni mutlu etti diyebilirim. Mesaj atan tebrik eden oneride bulunan herkese de buradan tesekkur ederim.

Beslenme programim hakkinda da sık sık soru aliyordum, hatta paylasirmisin diyen de oluyordu. Simdi yeni programimi paylasmaya karar verdim cunki artik hacmimi daha da arttirmaya karar verdim cunki onumuzdeki senelerde kismet olursa bir yarisma hedefim var. Bu sebebten dolayi kilomu +80 lere cikarmak istiyorum.

Beslenme programim gramaj uzerine kurulu olmayacak arkadaslar nasil 58lerden 70kg ulastigimda tıka basa yiyip alabildigim karboyu aldiysam bu sekilde devam etmeyi planlıyorum. Tabi kolay kolay yaglanmadigimi onceki gonderimde takip eden arkadaslar hatirlayabilir. Bu programda kendinize gore bir duzenleme yapabilirsiniz. Unutmayin herkesin genetik yapisi farklıdır. Bu programi kullanacak arkadas eger kolay yaglanan biriyse sıkıntı yasayabilir. Dedigim gibi kendinize gore duzenleyip kullanabilirsiniz.

Simdi beslenme programimi saat saat yazacagim bu sekilde gunluk devam edeceğim ve eger bekledigim gibi bir artis goremezsem her hafta +300 - 500 ekleme yaoacagim. Yani bu hafta 2.000 alacaksam 1 hafta sonra bunu 2.500 çıkaracağım.

Sabah ( 08.00 - 08.30 )
    4-5 yumurta
    100gr yulaf ezmesi
    3-4 dilim tam tahilli ekmek
    1adet muz
    Ve son alarak karbonhidrat tozumdan bi porsiyon alarak gunun ilk ogununu tuketiyorum.

Antrenmandan once ( 11.00 - 11.30 )
    4 adet haslanmis patates
    Yiyebildigim kadar bulgur plavi
    Tavuk göğsü

Antrenman oncesi ( 13.45 - 14.00 )
    Antrenmandan hemen once arg ve antrenman sirasinda bcaa tuketiyorum . Antrenmanim max 1 saat suruyor

Antrenmandan sonra ( 16.00 - 16.30 )
    Bulgue plavi
    Yesillik
    2 yesil biber
    Domates ve salata
    Tavuk gogsu

Aksam ogunu ( 19.30 - 20.00 )
    5 adet haslanmis patates
    Tonbaligi ( 1 adet )

+ 15-20 dk sonra karbonhidrat tozumu tuketiyorum

Uyumadan once ( 22.30 - 23.00 )
    3-4 adet ceviz
    Mevye
    Arg icip yatiyorum.

Sunuda belirtmek lazim. Profesyonel bir sporcu olmadığınızı unutmayın. Bu yuzden gramajlar uzerinden beslenme programi hazirlamaniz olacaktir. Sinirlarinizi zorlamaniz gerek aksi halde buyeyemezsiniz. Simdilik benden bu kadar. Her zaman dedigim gibi RABBİM emeklerinizin karsiligini versin iyi forumlar.

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Bulgur pilavi lapami?

yalnızkurt55 bunu beğendi.
  3. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Normal pilav iste dostum ya sade yap ya domatesli yada bnm gibi salcali

yalnızkurt55 bunu beğendi.
  4. bitmez27

bitmez27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    Ya farklı bir bakış açısı ile soru sorucam bu bir günün sana maliyeti ne oluyor hiç hesapladınmı dostum

5. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Haftalik 100-150 arasi birsey tutuyor dostum. Haftalik yaparım her zaman alisverisimi.

6. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Karbonhidrat tozunun markası ne ?

7. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları: