1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bir buçuk yıl oldu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve sniper tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sniper

sniper Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadşlar iyi kötü yorumlarınız için şimdiden tşk ediyorum.
    yaşım yirmi kilo 80 ölçülerimi yazmadım çünkü body den ziyade evde kendim uğraştım ve inanın arkadaşlar sadece şınav mekik ve barfiks bodyle hiç alakm bile olmadı uzaktan yakından yalnız arkadaşlar resimler arasında ay farkı var düzden verdiğim poz en son halim....

Ekli Dosyalar:

2. raistilin

raistilin Guest

Sıkı vücut , bodye başlasan ve protein kullansan bi miktar yani 5 ay falan Vin Diesel gibi olabileceğine yürekten inanıyorum.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen resim ekleme kurallarini okuyun ve basliginizi guncelleyin!

diez bunu beğendi.
  4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Alt yapın olduğu ve aktif sporla ilgililendiğin kesin. Sadece şınav ve mekikle olacak bir vücut değil bu. Eğer olabiliryoksa sen mezomorfun mutasyona uğramış son versiyonusun. Hemen gym başlamalısın; yapabileceklerine sen bile inanamayacaksın.
    Dumbell ve barbellsiz bu iş olmaz. sanırım evde çalışmış olmana rağmen bunlara sahipsin. Beslenmenle boyunla ve ölçülerinle ilgili bilgi vermemişsin. Evde çalışsanda ölçülerini yazmalısın; sat resim yanıltıcı olabiliyor.

5. sniper

sniper Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    "salvadore_xp" gerçekten hiç bodye gitmedim sadece şınav barfiks ve mekikle yaptım kol ölçüm 35cm sanırsam.boy 180cm kilom 80kg beslenmeme gelince bi ona özen gösteriyom günde üç dört yumurta antremanlardan önce tavuk ve makarna yerim sonrasında sadece kırmızı et yerim bol bol da süt içerim.Ama gerçekten arkadaşlar hiç bodye gitmedim hep evde kendim yaptım.Spor yaptığım günlerde 400 şınav 60 barfiks ve bin mekik iki bintanede ip atlıyorum bir gün aralarla çalışıyorum.bütün yaptığım spor bu.

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    tebrik ederim kardeşim bu iş uzun vadeli ve zor bi iş ama anladığım kadarıyla bu işe yatkınsın ve istikrarlısın bunu değerlendir iyi birinden yardım al ve salon çalışmalarına başla

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim body ile hiç alakan yokken bu vucudu yapmak inanılmaz eğer spor salonuna yazılıp vg ye başlarsan ve bu işide meslek olarak seçersen çok iyi bir yerlere gelebilirsin başarılar.

8. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle sniper çok iyi duruyor salonda çalışmamana göre..
    imkansız diyenlere söylüyorum imkansız değil ben gördüm sadece şınav mekik barfiks le çalışan ve bu vücuttan dahada iyi olan çalışınca oluyor .. ben kasların 3günden fazla dinlendirilmesine karşıyım 1.ay bitince bende haftada 3defa çalıştırcam

9. Olcan

Olcan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum sakın yanlıs anlamada ne gıbı tecruben warda kasların 3 gunden fazla dınlendırılmesınden yanasın ?
    1 aylık sporcusun yapma allah askına :) Benden sana tavsiye haftada aynı kas grubunu en fazla 2 sefer calıstır bundan kastım mesela p.tesi kol calısıyorsan cuma da kol calısabılırsın ama sakın ola p.tesı - salı - cuma dıye bır program yapma kendıne :):)

10. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    sniper öncelikle ev ortamında yılmadan sıkılmadan sporu devam ettirip böyle bir görüntüye kavuştuğun için seni tebrik ederim.. salonda çalışıpta bu görüntüyü elde edemeyen cok kişi var inanki.. bana kalırsa artık bu sporu daha detaylı bi çalışmayla ilerletmelisin.. Ne dersin ? sencede salona geçme vaktin gelmedimi??

kolay gelsin!

11. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    soyle bir dusunce var sanki evde calisan adam salona baslayinca daha cok verim alacak.. bu yanlis. evde nasil calisacagini biliyorsan birsey farketmez kendimden biliyorum

12. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    KD bi açıdan haklısın aslında ama benim düşüncem ev ortamından salon ortamına geçildiginde koşulların biraz degişmesi.. örnek vermek gerekirse salonda daha azimli olunuyor, vücuttaki bölgeleri daha detaylı ve farklı çalıştırabiliyorsun, salondaki arkadaşlıklar ve tabi en önemliside hayatında bir yeni bir ortam ve düzen oluşturuyorsun..
    Bu benim şahsi fikrim tabi ama bu sporda fikri bir kararlılığa sahipsen ve gerekli azmi içinde bulundurup bunu bilinçli bir şekilde kullanabiliyorsan evde de yapılabilir..

KD bunu beğendi.
  13. ibrforevers

ibrforevers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yaptığınız şınav, brafix vs vs.. daha detaylı yazarmısınız ? Yani kaç set nekadar tekrar nekadar ara beklemeli yapıyorsunuz tüm bunları belli bir saattemi yoksa günün tümüne mi yayıyorsunuz ?
    Çalışmalarınız başarılarını dilerim.

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    uyarıya rağmen başlığınızı kurallara uygun güncellemediğiniz için kilitlenmiştir..!

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş