Bir aydır sinirimi bozan baş dönmem baya azaldı ama

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar 1 aydır sürekli başım dönüyordu her gün 500-750 gr arası tavuk tüketiyordum inceldim incelmesine ama sarkma felan oluştu yani göğüste uzun süre karbı azaltınca geçen gün çiğ köfteci hüseyin abinin dükkanından geçiyordum canım çok lavaş istedi satılıyor mu diye sordum satıyoruz kardeşim dedi aldım 6 tane lavaş tanesi 50 krş çok aşırı tavuk dürüm yapmak istiyordum zaten uzun zamandır sade iyi gitmiyordu tavuk neyse 2 lavaş dürüm yaptım o gün gayette doyurmuştu beni gece lor peyniri yememe gerek bile kalmamıştı açıkmamıştım hiç sonra ertesi günde 2 tane lavaş tavuk yedim 3. gün oldu hadi bitiriyim dedim son 2 tane kalmıştı gene 2 lavaş tavuk yedim tabi o gün tek onları yemiyorum mercimek çorbası felanda içiyorum sindirim sistemim bozuk diye bir de 3 lt su mutlaka neyse benim abartısız her gün dönüyordu ama dikkatimi çekti bu 3 gün sonunda büyük oranda azaldı baş dönmem arkadaş da dedi kalori çok az alıyıordun 500 gr tavuk 500 kalori ediyor 2000 leri bulman lazım diyor gün içinde 1 lavaşta da 234 kalori varmış nette baktım 2 tane lavaş 400-500 küsür kalori aldırıyordu ama cidden azaldı baş dönmem bir yandan hamurdan yapıldığı için lavaş çok yemeğe korkuyorum artık son 1haftadır yeterince yedim başka birşey arıyorum böyle pratik kalorisi biraz yüksek olsun lavaş gibi 2000 civari kalori alıyım istiyorum şu baş dönmesi eskisi gibi olmasın diye ne önerirsiniz lavaş yerine ?

2. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    tam tahıllı lavaş 10 adetdi 2,75 den aldım bimden aynı yöntemi ben de uyguluyorum hatta başlık bile açtım konu ile iligli .... hamur yapar yapar en fazla yağ yapar onu da efor harcar geçiştirisin ama ... baş dönemsi güçden kesildiğin için performans kaybı gibi konular yaşıyacağına ye gitsin

Sayfayı Paylaş