Biotech Nutrition Tanıtım

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. supplementler.com
  Offline

  supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  4 Nisan 2007
  Mesajlar:
  351
  Beğenileri:
  108
  Ödül Puanları:
  78
  Meslek:
  Eğitmen - Sporcu Gıdaları
  Yer:
  Istanbul
  [​IMG]

  Biotech USA markası sporcu gıdaları üretimi ve satışında 20 yılı aşkın bir süredir faaliyettedir. Bu marka dünyada en yüksek kalite ve teknolojiyi temsil eden ürün temsilcilerinden birisidir. Markamız pek çok ülkede lider konumdadır. Pazarın talebine karşılık vermek amacıyla, devam eden Ar-Ge faaliyetlerinin yanında 1999 yılından beri ürünlerimizi Amerika Birleşik Devletlerinin yanı sıra Avrupa’da da üretmeye başladık. Macaristan’da boyutu beklentilerimizi aşan bir seviyeye ulaşan Avrupa sağlık ve gıda takviye ürünleri dağıtım merkezimizi kurduk. Atletlerimiz ve vücut geliştiricilerimiz başarımızda önemli rol oynamaktadırlar. Onların sayesinde dünyanın 44 ülkesinde yüksek Pazar payına ulaşmış bulunuyoruz.

  İnnovasyon – sürekli araştırma ve geliştirme

  Bizim başlıca prensibimizdir. Ar-ge faaliyetlerimiz sayesinde profesyonel ürünler üretmekteyiz. Uluslar arası standartlara göre, en büyük araştırma merkezlerinden birine sahip bulunmaktayız, mühendislerimiz en son bilimsel bulgulara göre en üstün özellikteki ürünleri geliştirmektedirler. En temel prensibimiz kalitedir; bu nedenle müşterilerimize en yüksek kalitedeki ürünleri sunmaktayız. Müşterilerimizden ve distribütörlerimizden bize ulaşan geri dönüşler bu konuda başarılı olduğumuzu göstermektedir.

  Yenilikçilik, çarpıcı ambalajlama, üstün teknolojiler ve dünyadaki en geniş ürün gamı.

  Sunum, yüksek değerde içerik ve kalite. Bunlar Biotech USA ürünlerinin başlıca kriterleridir.
  Çalışmalarımızın sonucu: pek çok patent, aktif bileşenlerin eşsiz kombinasyonları, fonksiyonel ürünler, geniş bir takviye ürünleri yelpazesi. Amacımız müşterilerimizin pazardaki bütün ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu tutku bizi sürekli profesyonel talepleri karşılayacak yeni ürünler çıkartmaya teşvik etmektedir.

  Spor aşkı ve antrenman deneyimi

  Düzenli egzersiz yapan kişilerin sayısı sürekli olarak artmaktadır. Bu nedenle, bilinçli ve hedefe yönelik olarak, fizik ve dayanıklılığı geliştirmeye yüksek talep bulunmaktadır. Bu, detaya yönelik ilgi, atletlerin sporda daha iyi sonuçlar elde etmelerine katkıda bulunmaktadır. İnsan performansını arttırmak için her zaman yeni talepler, yeni mücadeleler olacaktır. Amacımız sportif aktivitelerde ve sağlıklı yaşamı ilgilendiren her alanda en doğru ürünü sunmaktır.;

  AMERİKA ADRES :Fairfield,ca 94533 USA

  İNGİLTERE:GREAT BRİTAİN-IBC 496822

  AVRUPA DAĞITIM DEPOSU:1033 BUDAPEST,MACARİSTAN DIR.

  Biotech Nutrition: https://www.supplementler.com/shop/manufacturer/BioTech-Nutrition/
   
  Son düzenleme: 4 Eylül 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş