Biotech Crea-Ribose 300 Gram

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 13
    59,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 8
    36,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    4,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Biotech Crea-Ribose 300 Gram

Kreatin & Riboz Kombinasyonu ile kaslarınızı enerjiyle doldurun !
    Kreatin monohidrat ve Riboz; kas gücü,dayanıklılığı ve yenilenmesi üzerine sinerjik bir etkiye sahip olup sporcuların en fazla ihtiyaç duyduğu formülasyonlardan biridir.

Kreatin & Riboz Kombinasyonu ile kaslarınızı enerjiyle doldurun !
    Kreatin kasların kasılmasında elzem bir role sahiptir.Kaslarınızın sağlıklı bir biçimde kasılıp gevşemesi için ihtiyaç duyduğu enerji ATP 'dir.ATp sahip olduğu fosfat moleküllerinden birini serbest bırakarak enerji oluşturur ve ADP 'a dönüşür.Kas dokularında restore edilebilen yani tekrar enerjii verebilecek fosfat formu olan ATP miktarı oldukça azdır.İşte kreatin ADP'nin ATP'ye dönüşmesi için gerekli tek fosfat molekülünü sağlayarak kaslardaki ATP sentezini arttırır.Yani kaslarınızda ne kadar fazla kreatin varsa o kadar fazla ATP sentezini gerçekleşecek, dolayısıyla o kadar fazla enerji üretilecektir.Böylelikle yoğun antrenman dönemlerinde kaslarınızın ihtiyaç duyduğu enerji en üst seviyede karşılanır ve en etkin seviyede kas gelişimi sağlanır.Kreatin kasların antrenman sonrası yenilenme sürecini de hızlandırır.Riboz düzenli ATP üretimi için ihtiyaç duyulan basit bir karbonhidrat molekülüdür.Bilimsel araştırma sonuçları vücudu ribozla takviye etmenin, kas dokusunda ATP sentezini ve böylelikle kas performansını arttırmadaki önemine işaret etmektedir.Tıpkı kreatin gibi riboz da kasların antrenman sonrası yenilenme sürecini hızlandırır.
    Kreatin monohidrat ve Riboz; kas gücü,dayanıklılığı ve yenilenmesi üzerine sinerjik bir etkiye sahip olup sporcuların en fazla ihtiyaç duyduğu formülasyonlardan biridir.

Tavsiye Edilen Kullanım : Günlük 2-4 ölçek (1 ölçek 5 gram).
    Antrenmanlardan 20 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra kullanın.
    Antrenman yapmadığınız günlerde yatmadan önce 1 ölçek alın.
    5 Gram İçeriği :
    Kalori ..... 18,58 kcal
    Protein ..... 0 gr
    Karbonhidrat ..... 1,16 gr
    Creatine Monohydrate ..... 3750 mg
    Ribose ..... 1250 mg

2. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    400 metre antrenmanlarım sırasında kullandım. 400m süremi ilk kullanımda 3-5 saniye gibi ciddi bir aralıkta değiştirdi. diğer crea-ribose lara göre daha faydalı gördüm. ücreti de fena değil.

3. batuhanozboz

batuhanozboz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    creatin

Forumda arattım ama bulamadım. Ve konu açma butonuna tıkladığımda yetkiniz yok vs dedi. :s

Creatin kullanımına ne zaman başvurmak gerekli belli bir yaşı seviyesi varmı ?18 yaşındayım kürek sporuyla uğraşıyorum. Creatin kullanımını önerirmisiniz ?

4. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    bu ürünü kullanan varmı ve memnun kaldımı çok fazla merak ettiğim bir konu.almak istiyorumda markaya güvenemiyorum açıkcası.

5. Ayberk1122

Ayberk1122 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Elime az önce geçti. 1 hafta sonra maçlarda deneyeceğim.

purulence bunu beğendi.
  6. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    kullanmaya baslayalı 1 gün oldu... kafamda mütiş bir ağrı oluştu..... ilk başta 2 doz aldım belki ondandır.kaslarda bi değişiklik hissetmedim güç olarak...... biraz kullanayım size bilgi vereceğim tekrar..

7. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    1 haftadır kullanıyorum etkisini hala gözle görülür şekilde anlayamadım ....

8. furkantemel

furkantemel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi karışım sadece biotech firmasında olan bi ürün şiddetle tavsiye ederim özellikle patlayıcı kuvvete dayalı branşlarda çok etkili ..weightlifter

9. eterno

eterno Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    internet
    Yer:
    Ankara
    Biotech %100 Creatine Monohydrate 300 gr'a başladım. İlk haftası içindeyim ve yükleme yapıyorum; ilerleyen günlerde etkilerini buradan paylaşacağım.

10. almansa

almansa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim de elime pazartesi geçecek sprintlerdeki deneyimlerimi yazacağım. Baya iyi gibi görünüyor

Sayfayı Paylaş