1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bilgisizlik ve acemilikten basima gelenler.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DewiLCraFT tarafından 15 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DewiLCraFT

DewiLCraFT Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğretmen
    Arkadaslar merhaba herkese 190 boyunda ve 98 kg agirligindayim suan yasim 32
    2 yillik bir body gecmisim oldu.
    Basladigimdaki halim 20160726_163353.jpg
    Bu resimde 95 kiloydum.salona basladik ve diyetle zayifladim.vucudum tecrubesizlik ve bilgisizlikten bu hale geldi.neden boyle dedim zayifladim 82 kg ya indim karin laslarim belirginlesti fakat zaten olmayan kas kutlemde gitti 33 34 cm kol ile cop gibi kaldim.daha gucluydum ama inceydim.sonra ohp yaparken bir omuz sakatligi gecirdim.1 sene surdu tedavim.
    20161122_161722.jpg
    Spor gecmisimin bir senesi sakatlikla gecti.bu 3.yilim oluyor ve suan ki halim de su sekilde
    20181015_001954.jpg 20181015_002002.jpg 20181015_002144.jpg
    Simdi tekrar ayni hataya dusmek iatemiyorum.sizlere sorum diyet mi yapayim yoksa biraz daha kilo alip kutle arttirip oyle mi diyet yapayim.suplement sorunum yok 3 aydir basladim spora whey creatin bcaa kullaniyorum.guc sorunum yok agirliklara girebiliyorum rahatca protein alimim cok iyi sabahlari ac karnina seker ilavesiz meyve suyu whey sut yulaf 3 tam yumurta yerim oglen pilav mebur kaldigim icin 1 tabak sulu yemwk yaninda et balik tavuk oluyor aksam ise pilav tavuk et vs spor sonrasi da m.suyu ile whey aliyorum
    150 160 gr civari pro alabiliyorum amacim iri olmak istiyorum futbolcular gibi kasli ve fit degilde daha iri ve fit olmak istiyorum.
    Tavsiyelerijizi ilgiyle bekliyorum.saygilar

2. DewiLCraFT

DewiLCraFT Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğretmen
    Degerli yorumlarinizi bekliyorum.

3. DewiLCraFT

DewiLCraFT Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğretmen
    Tavaiyesi olan yok mu acaba

4. RookieRespect12213

RookieRespect12213 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Abi kusura bakma ama olmamış yani önce şu göbeği at sonra temiz beslenerek kütle al . KUTLE artışı ayda 2 kg yi gecmesin 3 sene deyince güzel bir vücut bekliyordum ama 2 ay dirty bulkla yapılmış bir vücuda benziyor.bosa kürek salliyorsunuz üzgünüm

DewiLCraFT bunu beğendi.
  5. Emre Abcak

Emre Abcak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bu yağ oranından sonra kas kütlesi kazanman çok saçma olur zaten bu şekilde kas kütlesi zor kazanırsın yağlı olduğun için hormonlar tam çalışmaz i yüzden ciddi bir diyete gir zayıfla daha sonra kas kütleni arttir

DewiLCraFT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş