bilgisiz hocalar ve kafa karisikligi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Josef tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben kolumdaki sakatliktan dolayi 1 aydir üst vücut calisamiyorum ve haftada 2gun bacak 4 gün mekik ve koşu yapiyorum . gecen gün bacak calisirken hoca yanima geldi dedi çok bacak calisiyorsun boyun kisa gözükür ben hic bacak calismiyorum gibi şeyler söyledi. 6aydir VG yapiyorum her hafta bir gün bacak calisiyorum ve calismanin önemini de biliyorum . fakat yasim 17 kemik gelisimi devam ettigi icin kafam karisiyor . kolumun sakatligi 2 ay kadar devam edicek doktorun dediğine gore ne yapabilirim . bos geçirmek istemiyorum 2 ayımı .

2. ErdoganOzgur

ErdoganOzgur Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    En doğrusunu yapıyosun devam et .

elezar bunu beğendi.
  3. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    hoca agır hanzoymus

4. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Ne diyim bilemedim küfür yok:D ben de forum kurallarını çiğneyip en sertinden argo kullanmak istiyorum :D çok absürd komik inanılmaz alsınlar o diplomayı. Dayanamayacağım Galiba bu mesajı sonlandıracağım onun için:D bu arada evet yapabileceğin tek şeyi yapıyorsun aynen devam.

5. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    4 salon 5 hoca gezdim, hepsi de One dumbell arm rowingi farkli sekilde onerdiler.
    Artik alistim. Sonraki hoca digerlerinden ne kadar farkli yapilis anlatacak diye bakiniyorum :)

6. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Hocan estetik açısından bacakların kalınlaşacağı için boyunun kısa gözükeceğini söylemeye çalışmış muhtemelen, buraya kadar problem yok fakat ben hiç bacak çalışmıyorum gibi bir cümleyle yanlışa teşvik etmek tamamen bilgisizlikten.

7. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Haftada 1 gün olucak şekilde bacak antremanlarima devam ediyorum . 2 gün yapinca bünye kaldirmiyordu zaten yorumlar için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş