Bilgisayardan Anlayanlar;Bir Sorum Olacak..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 5 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -I30n66;tümleşik ekran kartı alma dediğini hatırlıyorum. Ancak o durumda fiyat çok artıyor. Fazla oyun meraklısı biri değilim,zaman geçirmek için 2-3 basit oyun benim için yeterli olacaktır. ancak photoshop kullanırım,henüz pek anlamasamda.. Aldığım mağazadaki eleman photoshop için uygun demişti bu bilgisayara...
    -Yanlış mı anladım? ; 24 saat oyun oynayan arkadaşında da bu bilgisayardan var ve ısınma sorunu yok mu diyorsun? Bir de, bu 1 cm lik ayaklar ısınma sorunundan kurtulmak ve böylece performansta artışa yardımcı olmak için mi,yoksa başka bir nedeni mi var?

2. Doggy

Doggy Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    güle güle kullan.

wrestler bunu beğendi.
  3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    sewgili wrestler senin bilgisayarin galiba bi alt modeli kasasi hemen hemen ayni ewet yanlis duymadin neredeyse bilgisayar gunluk 20 saat acik ,wow oynamaktan gercekten acik 20 saat..We isinma sorunu benimkine gore yok denilebilecek kadar az..Ewet ayaklar isinma problemini conler zaten laptopunu ters cewirirsen oradada ayaklari gorursun(bu bir standart) ama fazla yukseltme yapamazlar goruntu bozulur kisacasi sen 1 cm lik ayak yap performans artisi olur bide harici klavye kullanmak ciddi performans artisi saglar cunki (genellikle)bileklerimizin degidigi yerlerde ram we Ekran karti wardir en onemli donanimlar kisacasi..Kabaca sen isinmayan demire dokunsan 34 derece isitiyosn bide islem goren isi yayan biseye dahada isi kotu cok kotu...Ustelik bu metal gibi hizli isinan soguyan da deil..Sen anladin dostum..

wrestler bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş