bilgisayarım açılmıyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lucesgo tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    beyler ben bilgisayarımı servise vermiştim yaptık dediler verdiler sözde format atmışlar ama ibneler ekran kartı driverini yüklememişler ben yükledim 2-3 saat takıldım bilgisayar hata verdi kendiliğinden kapandı ve açmaya çalışınca windows tan sonra siyah ekran geliyor ama açık olduğunu anlıyorsunuz...
    güvenli moddan açinca bilgisayarınız kendini beklenmedik kapatmadan kurtardı diyor hatanın adı bluescream OC:6.1.7600.2.1.0.256.1
    kod adi1055
    sistemi geri yükledim bilgisayarım sorunsuz olarak çalşıyor ama ekran kartı driveri yüklü değil yükleyince 1-2 saat sonra yine aynı hatayı vericek diye yuklemiyorum ekran kartı driversizde bilgisayarı kullanamıyorum bilen birisi varsa yardım edebilirmi ?

2. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ekran kartının yanlış sürümünü indirmiş olabilirsin.Okadar uğraştırdıysa tekrar götür servise yapma zorunlukları var sonuçta

3. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    eğer nvidia ise nvidia nın sitesine gir sana uyan sürümü yükle ama bence hiç uğraşma ben olsam servise götürür dağıtırdım orayı nede olsa boşuna body yapmadık:badgrin::lol:

4. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    dağıtma kısmı beni aşar abimin gitmesi lazım :D götürmek soru ndeğil ama köyde yaşıyorum bilgisayarsız zaman geçmiyor...

5. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    hadi sen body yaptın ya adam bi dövüş sporuyla ilgileniyorsa ? :)

6. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    şans artık :lol:

7. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Dağıtmak kolay mı ya istediğin kadar bb ile uğraş ilk önce terbiyeli efendi ağır başlı olucaksın,body yapıyon diye yolda her gördüğüne bulaşırsan bigün bi temiz dayak yersin body'e gitmeye halin kalmaz ;)

8. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    haklısın abi :) ama ********ler işini düzgün yapıyorlarki bu kadar ********lik olmaz 2 hafta bilgisayarı bekledim sırf format atmaları için 3 saatlik iş oysaki aldım sorun aynı devam ediyor adamlar format atmış driverleri yüklememiş 2 günde zoır yükledim altından girdim üstünden çıktım az kalsın hard diski yakıyodum...

9. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Kardeşim sanada tecrübe oldu birdaha oraya götürmessin özel tamirci ise zaten öyle yapar sallar her işini nasılsa şikayet etsen birşey olmaz yetkili servis olsa kökünü kazırsın :)

Sayfayı Paylaş