Bilgili kişilerden yardım istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NFKTR tarafından 23 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NFKTR

NFKTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ben 16 yaşındayım 171cm boyum var.Kilomda 58.Çok uğraşlar vererek geldim bu kiloya.Önceden 85 kiloydum.Spor hayatımın bir parçası oldu.Şimdi soracağım soruyu sizlere sormamın amacı kilo verme sürecimde bu forumdan çok yararlandım ve sizlerin bilgisine güveniyorum.0 Kilomdan memnun olsamda hala arkadaşlarıma göre kalın duruyorum yani daha büyük gösteriyorum.Yağ oranım fazla değil.Yani bend bilmiyordum.Salona yazıldığımda hocam söyledi(normalde açık havada besyocular ile çalışıyordum).Kiloyu verdim fakat hala istediğim tipte bir vücudum yok.İnce bir vücut istiyorum.Hergün bunun için çalışıyorum.Ama kaç ay oldu hala o vücuda ulaşamadım.Antrenmanlara okul çıkışı gidiyorum.Acaba beslenmemde mi bir sorun var.Önerilerinizi bekliyorum.

BESLENMEM;
    SABAH:
    *2 DİLİM ÇAVDAR EKMEĞİ
    *1 KASE YOĞURT(YOKSA 250 ML SÜT)
    *200 GR TULUM PEYNİRİ
    *1 Haşlanmış YUMURTA(Normalde daha çok yerim ama bi ara tiksindim tekrar olmasını istemioyrum)
    *2 TATLI KAŞIĞI BAL
    ÖĞLE:
    Okul sebebiyle daha az yiyorum.
    *1 SU BARDAĞI KADAR HAŞLANMIŞ MAKARNA 1 PORSİYONA DENK.
    AKŞAM;
    *Evde ne yemek olursa yiyorum,elimden geldiğince tavuk veya et yemeye çalışıyorum.
    *1 adet nektarin,2 adet kayısı,6 adet erik,1 adet elma
    *akşam 9:00 gibi maden suyu

ANTREMAN ;
    Ben daha çok kardiyo çalışıyorum.
    *20 dakika interval koşu(2 dakika 6-2 dakika 12 şeklinde koşuyorum)
    *5 dakika rampa
    *Pek anlamam isimlerinden hocamın gösterdiği ağırlık aletleri,barfiks,şınav mekik
    *20 dakika bisiklet ya da eliptik bisiklet

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş