Bilekte ağrı (tendon)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve jemholie tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Herkese iyi aksamlar.
    1 ay'a yakın bileğimde ağrılar vardı mesela barbel curl de hareketi yapınca değilde bar ı yere bırakıcna ellerimi salınca cok fena bileğimde bi ağrı oluyor ben geliştiğini düsünüyordum ondandır dedim cok cok rahatsız edici değildi fakat gecen gün Dips yapıyordum yine acaip ağrı oldu bileğimin yanlarında arkadasa sordum onda hiç ağrı yokmus. Hocama sordum tendondan dolayıdır dedi sıkı tut hareketleri yaparken sıkı kavra dedi . Simdi pek ağrım yok ama sağa sola sallayınca bileklerim ağrıyor. Tendon incilme vs onlara iyi gelecek krem sürüyorum. Daha önceden yasayanlar varsa burda paylasırsa sevinirim.Hayırlı geceler.

2. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Avucun açık bi şekilde asla baskıya maruz kalmaması lazım. Şınav, bench dips gibi. Dinlenmeni öneririm. İlla çalışıcaksan biceps hareketlerini yapma direk bileğe etki eder. Elinin bişeyi kavrıyor ve düz olması lazım yoksa yük bileğe biner.

jemholie bunu beğendi.
  3. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Tesekkür ederim. O zaman Biceps idmanlarımı hafif kiloyla devam edeyim cokta formdan düsmemek icin eğer ağrı olursa cok yine yapmam bi süre napalım. Zaten 10 gün sonra izmire gidicem yaklasık 1.5 hafta filan idman yapamıcam o süreç boyunca düzelir insallah.

Sayfayı Paylaş