bileklerim çok ince ve gelişmek istiyorum

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve dembaba28 tarafından 22 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    yaş 17 boy 1.78 kilo 63. Genetikten kemiklerim baya ince bazı kızlardan bile ince. Bilek güreşinde amatör anlamda gelişmek istiyorum. Yani şimdilik arkadaşlar kuzenler arasında güçlensem yeter. Bana önerebileceğiniz taktik,egzersiz,beslenme vb. şeyler yazarsanız sevinirim. Çünkü hem kemiklerim ince hemde baya zayıfım. dalga konusu olmak,çevremdekiler tarafımdan güçsüz,cılız olarak nitelendirilmek bana koyuyor. Vaktini ayırıp yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    zeo64 bunu beğendi.
  3. silver29

silver29 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kg boy orantısı düşük kemiklerin ince olduğunu yazmışsın bu spor diğer spor dallarına benzemez basınç sporudur çok kuvvetli bir basınç ile kemik kırılabilir sakın ama sakın kg olarak senden yüksekler le yapma hatta mümkünse hiç yapma profesyonel olarak yapıldığında bile inanılmaz ağrılar oluyor spor salonuna gitmeni tavsiye ederim

Güç aşkı bunu beğendi.
  4. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    reverse barbell curl yapılması ön kolu geliştirir. Bileğe de faydası olacağını düşünüyorum. Reverse barbell curl ü programına ekle.

Sayfayı Paylaş