Bilek Sakatlığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve VelodyBuilder tarafından 8 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yaklaşık bir ay önce vurma sonucu bileğimde ağrı hissetmeye başlamıştım, doktora göründüm çatlaktan şüphelendi (şişlik ve morarma yoktu) röntgen istedi sonuçta kırık, çıkık veya çatlak olmadığını ve büyüme gelişme ağrısı olduğunu bir süre dinlendirmem gerektiğini ifade etti fakat o günden bugüne bir değişiklik olmadı ağırlık kaldırmayı denediğimde bileğin çıkıntı olan kemiğin üstünde ve etrafında ağrı oluyor, bileğimi 360 derece döndürürken serçe parmağın olduğu sağ tarafa doğru çevirirken yine o bölgede sert bir ağrı oluyor, sizce bunun herhangi bir yırtık veya kalıcı hasar olma riski nedir? aranızda böyle bir durum yaşayan var mıdır?

Ayriyetten böyle bir sakatlığın geçmesi uzun zaman alacağı için 1 aydır hiç antrenman yapamıyorum ve böyle giderse belirli bir süre daha yapamayacağım gibi duruyor, bileğimi kullanmadan yapabileceğim egzersizler önerirseniz sevinirim. ( bir haftadır sadece karın ve bacak egzersizleri yapmaya başladım )

2. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Onlarca sakatlik yasamus biri olarak,
    Basiniza gelen en can sikicilardan biri 1-2 hafyaya gecmeyince kroniklestigini saniyorsunuz ve moral bozuyor, ayni bolgede beni de sorun olmustu asiri zorlaadan dolayi 2-3 kadar surdu, peki nasil iyilesti?

Sabah aksam firsat buldukca bilek esnetme hareketleri yaptim5-10dk gecmicek sekilde.
    Bu harketleri arastirabilirsiniz, 1 hafta icinde iyilesme farkini goreceksiniz eminim.

Bkz: handstand icin bilek esnetme, ornek olmasi acisindan

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

VelodyBuilder bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş