Bilek Güresi Hakkinda Her Sey

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Erdem Onur tarafından 28 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Erdem Onur

Erdem Onur Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar meraba faydali olmasini umdugum bir deneme olmasini temenni ederim ilk maddemiz bilek guresinde genetigin onemi : Eger bunun her seyi belirledigini dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz rolu buyuktur lakin azimli bir calismayi gecemez sizden iyi durumda birini ondan cok calisarak her daim gecebilirsiniz oncelikle bunu unutmayin. madde iki bilek kaslari nasil gelisir : normal zamanda da agirlik kaldirmak tan kalem tutmaya her hareketimizde pasif olarak gorev alirlar zaten ozellikle uc tane gelistirme aleti vardir iki tanesini ekledim ucuncusu salonda oldugu icin ekleyemedim umarim kisa zamanda ceker eklerim maliyeti 50 lira kadardi soracak arkadaslar olacaktir ankarada amerikan pasaj indan aldim ben biri 80 kg ya kadar ayarlanabilir sk birak el yayi digeri kavrayip bilegi oynatma manivelasi gunluk calisilirsa bunlara ek islak bir havluyu son gucunuzle skmayi dahil ederse iz ben eminim simdikinden cok daha saglikli ve saglam bileklere sahip olursunuz ve son olarak sizinle surekli olarak samimiyeti bulanan birini antreman gurescisi yapin ve hafta da bir sadece bir kere bilek guresi yapin en cok bu guclendirir madde 3 kazanma :arkadaslar kuru guc bilek guresinde basari getirmez bileginizi mac basladiktan sonra ne kadar hizli kasar gucu ne kadar cabuk toplarsaniz rakibin kasi koymasi guclesir sizden guclu bile olsa bi sansiniz olur ikinci husus(biceps kas gurubuna guvenenler icin ) avuc iciniz kendi omzunuza donuk olacak sekilde basla komutundan sonra bileginizi omzunuza iyice cekip rakibin kolunu uzatin ve onu agirlik merkezinden ayirim hizli kasmayi unutmayin mac sizin ucuncu husus (omuz ve tricepslerine guvenenler icin ) rakibin bilegini standart tutus pozisyonunda tutun basla komutundan sonra rakibin bilegini yukari dogru kaldirarak bilegiyle degil koluyla mucadele eder ve yenersiniz uzunsaniz omuz tekniginisayet kisa iseniz biceps taktigini kullanmanizi tavsiye eder hayirli aksamlar dilerim vakit ayirip okuyan herkesten de ingilizce destekli klavyemden oturu ozur dilerim

Ekli Dosyalar:

abseto, technical1967, rbu1497 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş