bilek güreşi yaptım ve ağrı geçmiyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve sherchie tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yaklaşık 3-4 hafta once bilek güreşi yaptım 1 dk gibi uzun bir süre sürdü bilek güreşi ve ertesi gün sporda arka kol çalışınca kolum ağrımaya başladı ve bu ağrı geçmek bilmiyor spora ara verdim 3 haftadır gitmiyorum . Ağrının geçmesi için glikozamin sülfat jel aldım 4-5 gündür onuda kullanıyorum ama sakatlık bir türlü geçmiyor. bukadar uzun sürmesi normalmi? Ağrıyan nokta tam olarak şurası

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    3-4 hafta uzun bir süre benim 11 gün ağırmıştı sonra geçmişti ama seninki uzun sürmüş en iyisi bir doktora görünmek

3. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    benimkide geçiyordu kardeşim ama 2 hafta once dolmusta ayakta seyahat ederken dolmus aniden gaza basınca sag kolumla dengede durmaya calısıyordum inanılmaz bir agrı girdi iyileşme süreci arttı sanırım

4. urlgy

urlgy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Teşhisin medial epikondilit tendona baş parmaginla bas ağrı olur tedavi apranax fort tb 2x1 dirseklik takilmasi ve istirahat bu tedaviyle 1 hafta ile 10 gün arası iyilesir iyileşmezse gerekirse mr gerekirse kortizol enjeksiyonu düşunulebilir

5. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    teşhisimin o olduğunu sanmıyorum çünkü o sakatlanmada yumruk yaparken inanılmaz bir ağrı oluyormuş bende öyle bir sıkıntı yok :(

6. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    bugun hastaneye gittim mr çektirdim muayne oldum kolumda ödem oluşmuş tenisci yada golfcu dirseği yokmuş allahıma bin şükür ödemin geçmesi için ilaç verdi haftaya tekrar kontrole gidecem 15 güne kadar tamamen geçebilecegini soyledi :)

7. ceyhunemre

ceyhunemre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hangi tür ilaçlar tavsiye edildi acaba bende de benzer bir durum var?

Sayfayı Paylaş