Bileğimdeki rahatsızlık.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve isari27 tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. isari27

isari27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar..
    Benim size bir sorum olacak eğer yardım ederseniz çok mutlu olurum
    Benim yaşım 16, 170 boyundayım ve yaklasık 2 aydır vücut çalışmaktayım ve cidden geliştiğiminde farkındayım.
    Forum'a yeni katıldım yazıp yazmamak konusunda çok kararsız kaldım. Neyse konuya geleyim ben,
    Arkadaşkar bir gün bilek çalışıyordum ve galiba biraz fazla zorlamısım ki benin bileklerimde biraz hassastır. neyse ağrı vardı bükemiyordum falan hastaneye gittik baktılar kist çıkmış dediler bir sürü sebebi varmış ama galiba biraz fazla zorlamışsın dedi ve bana sabitleyici bileklik verip 2 hafta dinlen dedi ben 2 hafta dinlendim ve ağrısı geçti kist inmişti fakat 2 hafta sonra tekrar çıktı ve yine ağrı var fakat bu sefer ki eskisi kadar değil sizce ne yapmalıyım? ara mı vermeliyim spora yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Karpat Tünel sinir sıkışması olabilir. Uyuşukluk güç kaybı var mı?

I believe in Fitness

isari27 bunu beğendi.
  3. isari27

isari27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arada uyuşuyor evet ama doktor kist dedi eklem sıvıları birikmiş dedi bekle geçmezse ameliyatla alırız falan dediler ama ameliyata gerek yok diye düşünüyorum geçmişti bişeyi kalmamıştı yine başladı anlamadım.

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Fizyoterapist'e gidebilirsin, seni MR'a yollar. Eger sinir sıkışmasıysa durum kötüleşebilir, bileğini zorlama sinir hücrelerinin kendi kendini yenileme gibi bir yeteneği yok gelecek bir zarar geri donusumsuz olabilir, bence vakit kaybetme MR cektir.

I believe in Fitness

5. isari27

isari27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim en yakın zamanda doktora görüneceğim.

6. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende yaklasik 3ay önce bench press yaparken bilegime bi agri çok siddetliydi ertesi gün doktora gittim ödem oluşmuş dedi banada sabitleyici bileklik verdi( benim 2 bilegimdede ayni agri vardi ) 1 ay sonra geçer dedi . ama 3 aydir antrenman yapamiyorum çok az kaldi agri normal yasantimda bi sikinti cikmiyor ama agirligi elime alinca bilegime agri giriyor. Bende zamana biraktim artik gerçekten çok hassas bi yer bilek dikkat edilmesi lazim .

7. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Geçmiş olsun, umarım önemli birsey yoktur.

I believe in Fitness

8. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler. Bu zaman içinde yüzme karin ve bacak antremanlari yapiyorum . bence sende bileğin iylesene kadar agirlik kaldirma dahada kotulesmesin. Bacak ve karin calis.

Sayfayı Paylaş