1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Biceps sıkıntısı önerileri bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve RutkayA tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. RutkayA

RutkayA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    image.jpeg
    image.jpeg
    image.jpeg
    Bicepslerim göründüğü gibi cok kısa kalıyor sıkma halinde yumurta denilen şekilde cıkıyor ve normal halde kollarım kalın gözükmüyor istediğim gibi bu yüzden uzatmak için cok hareket denedim ama bir türlü beceremedim genetik olabilirmi yorum ve önerileri bekliyorum lütfen...

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    onu uzatman mümkün değil , tendona bağlı olduğu yerle alakalı tamamen genetik bir durum.

freeletics bunu beğendi.
  3. Abuzerkadayif

Abuzerkadayif Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    ihtiyacına göre uzun veya kısa başa daha fazla odaklanırsın.
    gördüğüm kadarıyla ya kolun kalın tricepsin az gelişmiş.(düşük ihtimal)
    kol gelişimi az veya orta seviyede, bicepslere gereğinden fazla yüklenilmiş.tricepse fazla önem gösterilmemiş.
    yukarıda gördüğün mankendeki gibi olması gayet normal.orası genetik onu değiştiremezsin.
    uzun başa (bicepsin dış kısmı) ağırlık gösterirsen tepe gibi yüksek gözükür.
    kısa başa (iç bicepsi) ağırlık gösterirsen ön kısımdan baktığında oldukça etli durur.
    senin eksiğin tricepsin gelişmiz olması bence. Kolun 2/3'ü tricepstir.
    buna ağırlık verirsen sorunun bence çözülür.

özet:
    biceps uzatma yoktur. Kas büyüdükçe o kısım yavaşça dolar.
    daha iri bir kol görüntüsü için triceps ve forearm bölgelerinizi geliştirin. Daha iyi sonuç alacaksınız.

iyi forumlar :)

4. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hayatimda gordugum en ilginc biceps diyebilirim dostum bende de senin kadar olmasa da kismen bu sikinti vardi sonra biceps curl gibi hareketler yaparken agirligi biraz dusurup kolumu tamamen dumduz olcak sekilde acarak calismaya basladim fark ettigini soyleyebilirim zaten sen de fark edersin kolunu dumduz actiginda bicepsinin asagisinin daha cok kasildigini.bu arada bu konuda herhangi bir iddiam yok herhangi bir yaziya da bakmadim sadece hissettigim bu calisirken,belki yanlis bilgi veriyor olabilirim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. HasanTutkun

HasanTutkun Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bak dostum fotoğrafta gördüğün kişi dünya şampiyonu kai greene onu örnek veriyim en iyilerden birisi ve kollarına iyi Bakarsan onunda baya kolunda boşluk var ve o Ada'm bu spora yıllarını vermiş doldurmasını bilmiyormu yani iste oda doldururdu ama onun elinde olan bişey diyil karın kaslarıdaa aynı o şekil Nasılsa şekili öyle büyür düzelmezdi kim neden istemesin ama herşey genetiğe bağlı bişey dostum dert etme [​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Orama

Orama Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş