biceps çalışırken ön kol ağrsıı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve djburakgs tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. phobiabenjamin

phobiabenjamin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaslar bır oncekı msj ımda antrenorumuzun uzerıne gıt demesıyle yaklasık 1 ay ustune gıttım ama agrı dahada arttı snra tkr doktora gıttım sakın fızık tedavıye gıtmeyın o bu ısten anlamz ortopedı ve travmatolojı bolumune gıdıceksınız rontgen cektıgınız de kemıkle ılgılı bır problem cıkmaz o yzden mr cekıceksınız , ben mr cektırdım ve bu ıs ıcın arastırma hastanesınde prof dr 120 tl verıp muane oldum , ve sorun nedır ogrendım hemde profesorden arkadaslar ben mr ı aldıgımda raporun altına radyolojı uzmanı dıffuz kemık tımoru? enfeksıyon ? kontuzyon? yanı fılmde gorulen hasar bu 3 unden bırıydı ve tumor kelımesını gorunce bende prof un yanında aldım solugu . prof tumor olmadıgını olayın kontuzyon oldugunu soledı kontuzyon dedıgımız olay cılt altındakı dokuların ezılmesıyle orada kan toplanması olayı , prof bana kemıgın uzerındekı kapılar kılcal damarında deformasyon oldugunu soledı ve o deformasyon o bolgede agır bır odem olusturmus bu yzden cogu doktor bunu tımor zannederse sasırmayın tedavımı sadece bana bır analjezık hap verdı adı apranax ve onun mıdeye zarar vermemesı ıcın proton ınhıbıtoru verdı , cogu kısıde bu agrı olusuyorr o kadar artıyorkı adamlar agrının uzerıne gıdıp ordakı kası kemıge cevırıyorlar bu olaya tıp dılınde nedbe denıyorr , prof sunuda sordum hocam dedım kemıge sankı bır damar dayanmıs , oda dedıkı arkadasım o damar deıl kılcal damardan akan kanın orda olusturmus oldugu odem dıkkat edın barbell curl calısırken o kolda kan akısı oluyor odem sısıyor ve barı asagı ındırırken tkr kan cekılıyorr odemden orda agrıdan kıvranıyorsunuz bana en az 1 ay boyunca ufak bır aggırlık calısması bıle yapma dedı bende 1 aydır salona gıtmıorum , 1 ay sonra tkr mr cekıcezz bakalım ne olcak ordakı odemın azalmasını beklıcezz dedı , sonra ıse cok hafıf agırlıklarla antremana gırceksın dedı ısın profesoru bunları soluyorr adı prof dr ahmet kapukaya google yazıp adamı gorebılırsınızz

Sayfayı Paylaş