Bi türlü düzelmeyen bu göğüsleri nasıl şekle sokucam ben yardım lütfen(fotoğraflı)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve lasthunter tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakım günlüğüne baktım. Yağ yakıcı supplementte kullanıyormuşsun. Kardiyoya devam etmelisin supplementinde var.

lasthunter bunu beğendi.
  2. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    aynen ama günlüğü yazmayı bıraktım hem pek ilgi yoktu hemde tatile çıktım herşeye ara verdim 4 gün çünkü bayadır aralıksız çalışıyodum supplementlerde bitti onları da yenileyip devam edicem grenade thermo+iso cool+multipower amino 3400 kombinasyonuyla devam edicem

3. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bence direk kas yapmaya calis. Cunku direk yag eritirsen o yagin altinda hic kas yokmus gibi duruyor. Direk kasa yonel. Kaslarin olustukca o yag tabakasini itecektir. Duzenli bi calismada o bolgedeki yaglari az da olsa eritirsin. Anladigim kadariyla daha once vucut calismamissin bu yuzden kendine bi program bul. Sadece gogus calisma derim. Butun ust vucudu beraber calisirsan 1 aylik duzenli calismada sekillenmeye baslarsin. Zaten ilk baslarda cabuk buyursun daha sonra bu yavaslar ama sakin buna aldanma sureklilik herzaman daha onemlidir.

lasthunter bunu beğendi.
  4. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    batuhan yaklaşık 7 8 aydır düzenli yapıyorum(beslenme konusunda bilgisiz olduğum için kilo verme dışında gelişme kaydedemedim ama artık daha bilgiliyim) ama hep yağ yakım ağırlıklı çalıştım sadece göğüs çalışmıyorum hergün 2 bölge şeklinde çalışıyorum arkasından 30dk kardiyo yağsız bi vücut istediğim için ve daha yeni bugün tekrar bi yağ yakıcı supplement kombinasyonu yaptığım için ve aklımda soru işareti kalmaması için 50 gün kadar daha bu şekilde devam edip daha sonra kas almaya yönelik çalışıcam ve beslenicem.

5. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kris Gethin diye bi vucutcu var. Bodybuilding.com da bu adamin 12 haftalik programi var. Bence onu uygula. 12 haftanin her gununu videoyla anlatmis. 7 8 ayi birak bu programin sonunda istedigin vucuda kavusabilirsin. Ben sahsen uyguladim. Gercekten kas kutlemde baya buyume oldu. Gymdeki cocuklar benim giderek buyudugumu soyluyorlardi. Tek sikinti dieti tam olarak uygulayamadigimdan karin kaslarim cikacak kadar yag eritememis olmam oldu onun disinda super bi calisma oldu. Pantollarimi dugme acik giyerken simdi kemer takmazsam dusuyor. Benim kullandigim supplamentler turkiyede malesef satilmiyor. Belki bulabilirsen c4 extreme belki bulabilirsin. Kreatin iceriyor ve inanilmaz performans artisi sagliyor. Onun disinda rivalus diye bi markanin protein tozu(urunun adi promasil) ve recovery(bcca ve glutamin icerikli) kullandim. Yag yakici ayriyeten almadim. Bana kalirsa en iyi yag yakma diyetle oluyor. Onun yerine kahve ve yesil cay kullanabilirsin. Ben kardiodan once 2 fincan turk kahvesi iciyodum. Ama genede tercih senin.

lasthunter bunu beğendi.
  6. rakipsiz232

rakipsiz232 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yak dostum yak ! az kilo çok tekrar. yağları yakıp şekillenme olunca beslenmeye başlarsın

lasthunter bunu beğendi.
  7. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    şuan baktım da beslenmede gr olarak yazmamış mı ben mi göremedim?

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    lasthunter, batuhan'ı dinle. Kris Gethin'in programı da olur başka program da ama bu vücutla daha fazla yağ yakmaya kalkarsan fit bir görüntü elde edemezsin, aşırı derecede zayıf gözükürsün. Hatta daha da açık söyleyeyim çok çok kötü gözüktüğün gibi güçsüz olursun, kaybettiğin zamana da pişman olursun. Kas kütlen arttıkça zaten yağ oranın düşecektir, yapman gereken yavaş, kontrollü bir bulk. Ondan sonra bu yağlar da gözüne fazla batmamaya başlayacaktır, göğüslerinde artan kas kütlesiyle dolacaktır. Yeterli kütleye ulaşınca yağlardan kurtulmaya bakarsın.

batuhan1988 ve lasthunter bunu beğendi.
  9. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    aynen öyle yapmaya karar verdim yağsız bulk yapmaya çalışıcam çünkü spora başladığımdan beri hep yağ yakmaya kilo vermeye yönelik çalıştım pek bi sonuca ulaşamadım bide bulk deneyelim bakalım dediğiniz gibi altta kas kütlesi olmayınca bişey elde edilmiyo boyuma ve kiloma göre de güçsüzüm zaten örneğin bench presste 40 45 kilo falan yapıyorum bar dahil tabi 3x12 şeklinde

10. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kalori hessabi yok kendisi bi olcu belirlemis ona gore gidiyor. Birde kendi kilona gore yemen gereken et miktari var. Mesela 100gr 150gr ve 200gr seklinde onu google yap buyuk ihtimal bulursun. Karbon hidratida kilo vermene gore ayarlicaksin. Simdi diyet isi zor biraz. Sen en kotu diyeti yapmayip herseyden yesen ve o programi gunu gunune uygulasan gene buyursun. Tek farki yag oranin fazla olur. Ama mutlaka protein almamazlik yapma. Hicbisekilde et falan yiyemediysen yagda yumurta yap (yagi, yumurtanin tavaya yapismayacak kadar koysan yeter hatta yapabiliyosan hic koyma). Sonra kazein denen bi protein var. Sindirimi cok yavastir. Genelde sut urunlerinde cok diye biliyorum. O yuzden yatmadan once yumurta beyaziylan yogurt yiyip yatiyorum. Hem uyumami kolaylastiriyor hemde vucut gunduz calistigin kasi gece daha cok onariyor. Bu acidan aksam hicbisekilde karbonhidrat almadan proteinle beslenip yatiyorum. Yogurtta belki karb ve yag olabilir o kadarda olsun diyorum :)

lasthunter bunu beğendi.
  11. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ciddi anlamda kas kütlen eksik ve gerektiğinden fazla yağlı olduğun için bu şekilde duruyor.

Kas kazanıp bir nebzede olsa yağ yakarsan sorunun çözülecektir.

lasthunter bunu beğendi.
  12. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bendede war göğüs ve göbek bölümünde we fazlasıyla yağlı antremn ağırlığımı arttırdım daha çok yağ yakma çalışıyorum ama çözemedm hala bu sorunu yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum ama bu konuda tereddütlerim war ne yapmalıyım bilmiyorum eğer çözebiliyasak hep berbaer bi yol bulalım buna yağ yakıcımı kullansak :D

lasthunter bunu beğendi.
  13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sarkma yok diyorsun bu resimde görülenlerin cogu sarkma.Gögüslerin okadar asagida olmasindanda belli.epey kilo vermissin fakat cokda kas kaybetmissin.Sanirim kisa sürede zayiflayip bilincsiz bir diyet yaptin.17 kilo gibi bir eksik az degil,17 kilo kaybini en iyi ihtimalle 17 haftada yapman gerekirdi oda4-4,5 aya tekavül eder.Tavsiyem bi an önce agirlik antremmanlarina baslayip vücudunu SIKIlastirman olucaktir.Yoksa yag yakiyim kas yapiyim derken bide bakmissin yerinde sayiyorsun.
    Kolay Gelsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:02 ----------

Spor yapip vücudunu sekle sokmak istiyorsun,diger taraftanda az yiyor az besleniyor ve zayiflamaya calisiyorsun,sabahtan aksama kadar antremman yap,vücuduna gerekli olan malzemeyi(et,yumurta,bulgur,tavukv.sv.s) veriyormusunki ondan daha güzel bir vücut insaa etmesini bekliyorsun?Tugla yok,cimento yok,harc yok su yok al insaat yap yok böyle bisiy.vücuduna ne verisrsen karsiligindada onu alirsin.Sen ona ne verdinki ne bekliyorsun?

lasthunter bunu beğendi.
  14. mamix_28

mamix_28 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Az ağırlık çok tekrar yapıyorum demişsin.Bu tamamen bir mit. Normal şekilde antrenmanları devam et. En önemliside beslenme, protein ağılıklı beslenerek devam etmelisin.

Bozo-Baku ve lasthunter bunu beğendi.
  15. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    son 1 haftadır beslenmeyi arttırdım bulk gibi bişeye başladım yağ yakmaktan daha zor diyebilirim hergün tatsız tuzsuz şeyleri fazlaca yemek biraz sıkıyo açıkçası ama yapıcak bişey yok 1 sene kadar böyle devam edip sonra da definisyona giricem bence daha önce benim gibi spor yapmamış ve yağlı olanlar yağ yakmak yerine kas kütlesi arttırmaya çalışsınlar sizin de dediğiniz gibi altta bişey olmayınca sonuca ulaşılmıyo

16. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Alisirsin. Eger yediklerine lezzet kaymak istiyosan baharat kullan(tiz haric).

17. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    son halimi görmeniz açısından foto yükliym dedim 4 pack çıktı ancak hala oturunca göbek çıkıyo ve göğüste çok bi değişim yok ilginç bi vücudum var neyse devam :D

Uploaded with ImageShack.us

18. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    dostum kendin için uygun kalori ihtiyacını belirleyerek hem yağ yakar,hemde kas yaparsın.Bazı arkadasların soylediklerinin aksine, vücutta ne kadar fazla kasa sahip olursan o kadar fazla enerji harcarsın (aynı tekrar ve ağırlıklarda)
    Ek olarak bazı arastırmalar yoğun ve sert idmanların,az ağırlık çok tekrarlı çalışmalara göre daha çok kalori harcattığını ortaya koyuyor.Okudugum makaleleri bulabilirsem ekleyeceğim.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  19. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ya senin gogusler omuzlardan cok asagi duruyor. Aynada yada fotoda bi problem mi var? Gogusler icin DTP programini uygulayabilirsin.

DTP

Setler ve rep dayilimlari

50-40-30-20-10-20-30-40-50

Yuksek replerde dusuk agirlikla basliyorsun ve 10 a kadar agirliklari artiriyorsun. Sonra tekrar 50 ye kadar agirlik azaltiyorsun. Ilk basta yaparken kilo ayarlamasi yapmak sikinti olabilir. Sonradan kendin ayarlar durima gelirsin. 50 ve 40 da nefes yetmeyebilir arada ufak bi nefes dinlenmesi yapabilirsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:17 ----------

Yukardaki aciklamam biraz zayif olmus gibi buna ek olarak soyle soyliyim. 50 repde agirligi dusuk basliyorsun 10 rep olan sete gelene kadar her sette agirlik artiriyorsun az da olsa.

lasthunter bunu beğendi.
  20. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    aslında evet sen diyince daha çok dikkat ettim göğüsüm hacimli olsa bile koltuk altından gelen çizginin göğüsün altına inmesi çok zor hatta imkansız o kare göğüs mü v göğüsmü deniyo öyle olmasını isterdim ancak olmicak gibi bu durum acaba bi hastalık vs. midir?

Sayfayı Paylaş