Bi bakarmısınız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Buffalexed tarafından 18 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Buffalexed

Buffalexed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle sizlere bir resim atıcam ve bu resimdeki kişi benim :p bu forumda yeniyim yeri burasımı bilmiyorum. herneyse 13 yaşındayım boyum 1.72 kilom 50 biliyorum hiç orantılı değil. Ama sizden tek bir şey istiyorum resim hakkındaki görüşleriniz Yada karın kası adonis gibi kasları nasıl yapabilceğim hakkında önerileriniz. 6 aydır evde hiç bi salona gitmeden kendi emeğimle yaptım :) günde 100 yarım 50 normal mekik çekiyorum. görüşlerini bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Resim:[​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:51 ----------

Edit: Yağ oranım %10

Son düzenleme: 18 Kasım 2012
  2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Merhaba, konu disi degil de , yeni baslayanlar bolumune acilsaydi daha dogru olurdu diye dusunuyorum. Oncelikle yag orani yuzde 10 ama kas orani da pek ic acici durmuyor. Yani disaridan objektif gozle bakinca , mutlaka ama mutlaka gogus ve omuz calismalarina ihtiyacin oldugunu gorebiliyorum.

Adonis icin ise

Resimde goruldugu gibi adonis kasi vucudumuzda yer alir.
    Ve aslinda calistirilmaya olanak saglanabilir.

Calismaya gelince resimde ki gibi calisabilirsiniz:

Baslangic:

Ve bitis pozisyonu :

Ayrica direkt olmasa da adoniz kasina etki eden bikac hareket daha vardir. Bunlar: Hanging leg raises agirlikli
    Ters mekik

Eger iyi calismalar sonucu hala adanis kasina sahip olamiyorsaniz, o zaman bu genetik yuzunden olabilir. Ayrica cogu kisi buyuk obliklere sahip olmak istemez, beli daha kalin gosterdigi icin.Cunku adonis calismalarinda genelde oblikler calisilabilinir.Resimde gorulen hareketi cok dikaktli yapmak gerekir.

sthammer bunu beğendi.
  3. sthammer

sthammer Guest

Sayfayı Paylaş