Bi bakarmısınız...?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sercinho7 tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    Selamlar..

Ben body çalışmalarına hemen hemen 7 ay oldu.Başlarda zayıflama olarak girdim, gerçi pek fazla kilom yoktu 1.83 boy-87 kilo olarak başladım şuanda 81 kiloya düştüm..Fazlalıklarımın çoğundan kurtuldum.Ama herkesin genel sorunu olan 'alt göbek' problemi bir türlü geçmek bilmedi,bende çareyi yağ yakıcılarda arıyorum.. 'Hardline L-Carnitine 500mg' kullanmayı düşünüyorum.. (yağ oranım fazla olmadığı için 500mg tercih ettim)

sizce yerinde bir kararmı? yoksa dozunu arttırmalı veya farklı bir ürün mü tercih etmeliyim? nasıl kullanmalıyım?

iyi forumlar

2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Karnitin'e bence o kadar ümit bağlamamalısın önemli olan diyetin ve kardiyo programın ancak sana yardımcı olacaktır elbet. Kardiyo antrenmanlarından 30-45 dk önce 1 gram l karnitin alırsan işini görür. Forumu biraz araştırırsan günlük kullanımının 3 gram gibi olduğunu görürsün. Biraz araştırman lazım, bu konu hakkında bir sürü konu var

Edit: konu başlığınıda değiştirirsen daha çok cevap alabilirsin, hoş bir durum değil bu tarz başlıklar kullanmak..

Son düzenleme: 5 Ocak 2008
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.