Beynim almıyor?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Purposeless tarafından 10 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Purposeless

Purposeless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ygs den sonra 90 günlük lysye çalışma sürecinde ilk 10 günüm gripten sonraki 1 hafta moral bozukluğundan yaklaşık son 10 gündürde eksik tarih ve edebiyat notlarını çıkarmaklan geçti daha hala coğrafya ve felsefe notlarım yok illallah geldi 27 gün çöpe gitti 2 ay kalmış şurda geçen sene edebiyata abanmama rağmen denemelerde 40 net yapmama rağmen 25 doğru 25 yanlış gibi iğrenç ortalamaya imza atmıştım bu yıl kazandım kazandım başka çarem yok 1 sene daha evde duramam

sorunum şu nasıl çalışcağımı şaşırdım 2 dersin coğrafya ve felsefenin notları eksik hala ve konular bitmiyor edebiyat ve tarihte en az 40-50 konu vardır belki daha fazla coğrafya ve felsefeyi katmak bile istemiyorum zaten coğrafyam rezalet geçen sene 15 soru yapmışım 10 u yanlış çıkmış haritada bile türkiyeyi bulamam o derece coğrafya bilgim şu an ne yapcağımı şaşırmış durumdayım kafayı yemek üzereyim kestirmeden bunları ezberlemenin bir yolu lazım bana kodlayarak birkaç şeyi ezberleyebildim osmanlı kültür medeniyeti ve edebiyatta maviciler ıı. yeni ı. yeni tarzı akımların temsilcilerini ezberleyebildim kodlama yöntemiyle ama diğerleri girmiyor olmayan beynime

tekrar etmeyince unutuyorum ama hangi birini tekrar ediceğimi de şaşırıyorum bir yandan süperzeka bir insan da değilim lamictal [Epilepsi] ilacı kullanıyorum yan etkilerinden biri unutkanlık birkaç gün önce ne yediğimi bile hatırlamıyorum hapı içmeyi felan unutuyorum diye her gün kağıda yazıyorum şu saatte içilcek şeklinde iyice gerizekaya bağladım unutkanlık daha fazla normal birine göre ilaçtan dolayı ben bu 2 ay içinde nasıl bir mucize yaratıpta ygsden aldığım 230 puanı 320-340lara çekicem onu bile hesaplayamıyorum nasıl çıkıcam bu işin içinden diyerek düşünmekten kafayı yicem sonunda geçen sene haberlerde sınav heyecanından bayılanlar haberlere çıkanlara ek olarak sınavta napcağını düşünmekten kafayı yiyen gencin hüzün dolu hikayesi başlığı altında haberlere çıkmam yakındır :(

2. husoloy

husoloy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğin bölüm ne ve nereyi dusunuyosun bence detaylarda fazla bogulma biraz rahat ol

3. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Dünyanın sonu değil be dostum. Hiçbir şey kendi vücudunu yıpratmana değmez ya insan canı bu kadar değersiz olmamalı ha okursun ha okuyamazsın illa bir şekilde iş sahibi olacaksın Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin kasma kendini :)

Sayfayı Paylaş