1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Beyler resimleri yorumlar mısınız

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve GawOP tarafından 1 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. GawOP

GawOP Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Resimlerden de görüleceği üzere skinny fat bir vücudum var. Sizce nasıl bir yol izlemeleyim beslenme konusunda evde çalışıyorum soracak kimse yok. boy:1.71 kilo:62. Bacaklarım aşırı ince her şey resmen karın bölgesinde toplanmış durumda. Kilo verirsem çok ince kalıcam, alırsam da göbek büyür diye korkuyorum. Tavsiyeleriniz çok önemli.
    Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bir oterite degilim fakat Temiz beslenmeye ozen gostererek bulk yapman gobek artirmaz , 1 gununude hafif cardio + mide calismak icinde ayirabilirsin

3. AliTasci

AliTasci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Sadece resimlere bakarak yorum yazıyorum , yazılanları okumadım. Ama sanıyorum ki cardio yapmıyosun yağ oranın biraz fazla. Bence yazı ve ramazanı fırsat bilip cardio yapabilirsin yediklerine dikkat ederek. Başarılar..

Sayfayı Paylaş