beyler cok acil bir konu lutfen yardim edin, koprucuk kemigi kirigi ..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve TR-Carlsberg tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TR-Carlsberg

TR-Carlsberg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler 11 yasindaki kiz kardesim koprucuk kesmigini kirdi, doktor kendi kaynar bu dedi tamam dedik aradan asagi yujari bir sene gecti biz kaynadigini sanaken okukda bidaha kirmis kemigi doktorlar 2. Kez kirildiginda ameliyat olmasi lazim platin takicaz dediler, arastirdim ama 2. Kez kirik icin pek bir sey yazmiyor internette riski vs. Var midir nedir lutfen bilen yazsin ...

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu konuda en tatmin edici ve detayli cevabi yine doktorunuz vericektir,yani burdan duyacaginiz bikac seyle kafanizi bulandirmaniza gerek yok,doktorunuza acik acik detayli sorun derim.
    Kardesinize Gecmis olsun dileklerimle.

TR-Carlsberg bunu beğendi.
  3. TR-Carlsberg

TR-Carlsberg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler doktor eskisi kadar saglam omuz kaslari olmaz dedi zaten kiz isine yaramaz o onemli degilde ne bileyim ben biraz paranoyak bi insanimdir sinirlerine ameliyatta zarar verip de kol kaybi felan olmasindan korkuyorum :/

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Burdan duyacaginiz yorumlarda sizi daha paranoyak bir hale sokabilir.diger taraftan kardesinizin eskisi gibi güclü omuz kaslarina sahip olamayacagina inanmiyorum,güzel bir tedavi sürecinin ardindan bilincli yapilicak bir fizyoterapi ve ona bagli agirlik kontrollü antremanlarla kardesiniz belkide eskisinden dahada Güclü olabilir.zaten kiz isine yaramaz gibi bir düsünceyiyse yanlis bir düsünce olarak görüyorum.
    umarim kardesiniz en kisa zamanda sagligina kavusur.

5. TR-Carlsberg

TR-Carlsberg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sagolun kiz isine yaramaz dedigim tam ifade edemedim, yani pek spor yapan biri degil, tas atmaya felan zorlamaz spor olarak da voleybol oynamadimi tamamdir :) Yorumunuz icin tesekkurler Allah tum hastalara acil sifalar versin :)

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş