Besyo Mülakatlarına Girdim Kazanma Şansım Nedir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Nzht tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nzht

Nzht Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Puanım 276 okul puanım 338, ygs puanına ekleyince 316 ediyor. 100 m eleme koşusunda 15.81 yaptım parkurda 25 saniye yaptım 2.hakkımı denerken düstüm sakatlandım tekrar deneyemedim branş sınavım atletizmdi 100 m yine onuda 15.42 koştum hicbir spor geçmişim yok basvurdugum okul buna bakmıyor zaten öğretmenlik bölümü gelir mi? Antrenörlük olabilirmiş. Yardim ederseniz çok sevinirim.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2016 ---
    Kimse etmeyecek mi yani :(:(

Son düzenleme: 22 Temmuz 2016
  2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Benim branşım dövüş sporları olduğu için yardım edemeyeceğim ama tebrik ederim.İyi koşmuşsun

3. Nzht

Nzht Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hayatımda ilk kez çivili giydim ve ilk kez takozla çıktım bu kadar yapabildim inşallah öğretmenlik gelir teşekkür ederim

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Sanırım sporu profesyonelce yapmak istiyorsun. Ama başka bir alanda uzmanlaşıp, ayrıca amatör olarak da uğraşabilirsin.Ya da yarı profesyonel şekilde de uğraşabilirsin sporla.
    Ben çocukluğumdan beri dövüş sporları ile uğraştım, halen uğraşıyorum ama bunu okul olarak okumak aklıma gelmedi.Başka alanlarsa okudum.
    Ayrıca sen yakın branşlar seçebilirsin. Üniversitede TIP,Genetik gibi alanlar seçebilirsin.

Böylece hem sporcu hem bilim kadını olursun.

5. Nzht

Nzht Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Puanım o kadar iyi değil aslında askeriye ve polislik istedim olmadı sporum iyiydi fakat puandan sıralamaya giremedim bide torpil işleri filan var malum benden kötü olan yedeklerde. Ögretmenlik okuyup yine polislik deneyeceğim askeriyeyi de deneyeceğim asıl hedefim bunlar yani amaç sporda da en iyisini yapabilmek ama teşkilata giremesemde beden eğitimi ögretmeni olmayı isterim istiyorumda umarım olur
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2016 ---
    Sporu seviyorum yani işimde spora dayalı olsun istiyorum

Dvrmchrky bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş