Besyo hakkında yardım almam gerekiyor acil.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emir00 tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. emir00

emir00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba iyi akşamlar.
    Ben ygs den 195 puan yaptım.Lise 4 bitiyor yarın ve besyo okuluna gitmek istiyorum.Ege üniversiteni düşünuyorum fakat ygs puanım az olduğu için ne olur bilmiyorum yetenek sınavlarına güveniyorum ki onlada ilgili bi bilgim yok nasıl kayıt olunacak ne olucak hiç bir bilgim yok bana.
    Bana yardımcı olucak birileri mutlaka vardır diye düşünüyorum çünkü çok stresliyim

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Burdan bilgili olan kişi pek çıkmaz, içimizde varsa da sana denk gelip anlatamaz, yani site çok kalabalık olduğu için birbirinize denk gelmeniz zor. Ama seni oldukça rahatlatıcak bir haberim var, Facebook'ta BESYO SELFİE diye bir grup var, 20.000 kişilik bir grup, hemen hemen hepsi besyocu veya besyo isteyenler, onlardan yardım ve bilgi alabilirsin. Ama buralarda pek bilgi edinemezsin..

3. emir00

emir00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    çok teşekkür ederim hemen bakıyorum.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Oho işin çok zor , geçen yıl 205 puanla arkadaşım 1. girdi ama sporcu lisesi çıkışlıydı ve futbol ve 800metrede full çekti.Ve ben girebileceğinede 800metrede full çekebileceğinede inanmıyordum :D inanılmaz bir iş yaptı ama bilemiyorum sen daha parkurları bilmiyorsun ve sınava az kaldı.Daha senin girmene uygun bir üni seçmeni öneririm veya illa ege diyorsan iyi bir izmirde ege çalıştıran besyo akademisine git.Ygs ağırlığı düşük , varsa lisans felan üstünlüğü sağlayan veya parkur avantajı sağlayan ünileri dene

abseto bunu beğendi.
  5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    haftaya marmaranın sınavı var :D seneye bende katılcam inş. ama şuanda hazırlanman biraz zor gibi. parkurları üniversitelerin sayfasından bulabilrisin

6. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    İşin çok zor gerçekten.Bende lise 4 üm şuan.Bizim sınıftada besyoya gitmek isteyen birkaç kişi var mesela.Ama tabi ygsleri baya düşük.Mülakatlara gittiler ama ordaki hocalar şansınız hiç yok
    demiş bu sene besyo'ya 270 puan aşağısı giremez demiş.Tavsiyem 1 sene sıkı çalış öyle başvur besyo'ya.

abseto bunu beğendi.
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ygs puanın az ise devlet üniversiteleri zor parkurda çok iyi derece yapman lazım artı özgeçmişte etkili. Ben önceden İstanbul Üniversitesini sorduğumda bizim hoca en az 3 senelik lisansın yoksa hiç deneme bile demişti. Özgeçmiş, parkur, ygs hepsi etkiliyor. Bazılarında sözlü mülakatta var aradan adam ayıklıyorlar. Özelleri deneyebilirsin diyeceğim ama Gelişim, Nişantaşı, Esenyurt, Bilgi Üniversitesi hepsi geçti. Kavram Meslek yüksek okulu var 2 senelik özel istersen oraya göz atarsın. 2 sene bitince de Dgs denersin ya da bekle yani acelen yok yaşın daha çok genç sonuçta. Amacın antrenör olmaksa okuldan ziyade alacağın sertifikalar ve fiziğin daha çok önemi var bunu net belirtebilirim. En iyi okulda da okusan kazanacağın parayı bunlar belirliyor. Beden eğitimi öğretmenliği vs. gibi bi düşüncen varsa ayrı tabi.

Alfonso_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş