Best of model turkeye hazirlaniyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Hey rock!! tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. ferit567

ferit567 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuyu tartısmak baya saçma olacak ama net 1.80 oldugunu düsünüyorum. iri biri olduğu icin sana öyle gelmis olabilir, ve sac kısayken bile 2 cm fark olusturabiliyor. giydiği ayakkabıyı da farketmeliydin tabiki. Bir de 2010 da Çağatay best model olduktan sonra yarışmacı alımlarında minimum boy 1.85 ken 1.80 e düşürüldü. son olarak şunu da ekleyeceğim; dizide giydiği bot biraz garip duruyor yani botun içinde http://www.yeppu.com/images/products/00/06/35/635_buyuk.jpg linkteki gibi bir yardımcı olması olası.. :).

yani buradaki herkes 1.90 mı :)
    http://i48.tinypic.com/34ee2kh.jpg

ama söylediğim gibi bunu tartısmanın bir gereği yok..

2. Hey rock!!

Hey rock!! Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    büyük tepki almışım arkadaşlar bunu hakettiğimi düşünmüyorum ama haklı olan arkadaşlarda var

3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    dostum gerçeği söyliycem başka birşey değil bir best model olan adama bak bide kendine bak yani vermeyine vermiyor boş hayallere kapılmamak lazım hedefini yapabileceğin imkanda seç

tipinle gerçekten kazanamazsın yanlış anlama kötü birşey değil ama napalım diğerleri çok yakışıklı. :)

4. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    2 3 yıl duzenlı calısır beslenmene dıkkat edersen sosyal ve egıtım olarak kendını gelıstırır maddı olarakda ortalama ustuysen 20 yasına geldıgınde gerceken guzel kulturlu bı sevgılı yapma ıhtımalın yuzde 25 ....

gerisını sen duşün artık...

ozan119 bunu beğendi.
  5. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Fazla gaza gelmişin.Vücut iyi ama tipten isimden kaybedersin. :D

6. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bizim burda insanları eleştirme hakkımız var, küçük düşürmek yada hakaret etme hakkını size kim veriyor.?

Sayfayı Paylaş