BEST MODEL İÇİN YARDIM?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Nefga tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Nefga

Nefga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Öncelikle selamın aleyküm abilerimin ellerinden kardeşlerimin gözlerinden öperim. Bir sorum olucak seneye hazırlanan Best of model yarışmasına katılmayı düşünüyorum.. Hayatım hep sporla ilgilenmekle geçti fakat yinede biraz eksiklerim var ve bunları tamamlamam gerekiyor. Bu konuya benzer bir konu daha açılmıştı da yeterince cevaplarını alamamıştım bu konuda bana yardımcı olurmusunuz boy 186 kilo 83 resmim profilde var zaten. Teşekkür ederim şimdiden

2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Vücudunu görmemiz lazım

3. Nefga

Nefga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Şuan kilo aldım ve yağlıyım spora bir ay ara vermek zorunda kaldım o süre zarfında düzgün beslenmedim 4-5 aya toparlarım bugun spora yeniden başladım sadece yarışmadaki duyduğum perde arkası olaylar kafamı karıştırdı bu işlerden anlayan varmı ?

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeşim modellik bende ilerde düşünüyorum. Ancak bunun için öncelikle yarışma süresi zarfında kendini gerçekten keşfetmen lazım. Çünkü Rohit Khandewall diye bir adam var 2016 World Best Model seçildi. O adamın önceki haline bakarsan benim ne demeye çalıştığımı daha iyi anlayacaksın. Yarışmaya hazırlanma sürende 4/4 lük bir çalışma yapman lazım kendi üzerinde günlük bakım, sonrasında kafa yapına uyum sağlayacak saç ve sakal bırakman lazım. Yeme düzenini de sıfırdan tasarlaman gerekiyor.

5. Nefga

Nefga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Eyvallah çok sağolasın şimdi baktım bahsettiğin kişiye çok yardımcı oldu bu verdiğin isim bile çok teşekkür ederim inşallah istediğin gibi olur herşey çok sağolasın tekrardan önerilerin içinde ayrıyetten çok çok teşekkür ederim iyi günler..

Constance bunu beğendi.
  6. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İstediğin kadar yakışıklı ol ve yine istediğin kadar en iyi vücuda sahip ol o tür yarışmalarda torpilin yoksa hiçbir işe yaramıyor bu işin içine girmiş biri olarak söylüyorum...

7. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Sana zahmet koşulları hakkında biraz bilgi verir misin ? Başvuru süreci falan filan daha hiç bir bilgim yok. Hemen katılacakta değilim. Ayrıca internette biliyorsun ki yüzlerce site var ve hepsi birbirinden farklı işin içine girmişsen az çok bilgi edinmişsindir. Yardımcı olur musun ?

8. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    juriden torpilin lazım. normal torpilde yetmez ;) ilişkilerinde biraz açık olman gerekiyor ( ne demek istediğimi anladın ) vucut, yakışıklılık geçmio ne yazıkki. birilerini memnun edersen onlarda seni memnun ediyor. hayatın kuralı ne yazıkki

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benim girdiğim izmirde saygınlığı olan bi ajansın yarışmasıydı model of turkey yanı best modelın bi alt kademesi olan yarışma internetten başvuru yapmıştım işte orda yazılanları falan cevaplıyosun sonra birkaç fotoğraf istiyorlar başvuru formuna yükleyip gönderiyosun.İlk başta fotoğraftan ön eleme oluyor yarısı orda eleniyor zaten sonrasında otele çağırıp podyum yürüyüşüne bakıyorlar giyinişine bakıyorlar falan filan.ordanda ilk 15 e kalman lazım ilk 15 e kaldığın zaman bir sonraki aşama televizyona çıkıyosun orda ilk 3 e girmen lazım bu yolda iyi bir iş yapmak istiyorsan.Ama bu yarışmada bile yani daha best modelin altındaki yarışmada bile acayip torpiller dönüyor best modeli sen düşün... Arkadaşın dediği olay doğru o tür tekliflerden ötürü kendimi o işten çektim artık.Ha burdan her birinci olanda dizi oyuncusu olamıyor malesef eminim hayalinde bu yöndedir çağataydan sonra çıkan best model 1. cilerini eminim çoğumuz tanımıyordur bile. O yüzden seçimini iyi yap bro :)

Constance ve eediz bunu beğendi.
  10. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yarışmada ilk 10 a ilk 5 e girse yine işine yarar.

çevre edinme şansı, yüz gösterme şansı vs.

eediz bunu beğendi.
  11. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Öncelikle bilgi için teşekkür ederim :) Benim niyetimde dizi oyuncusu olmak var ancak tek bu yönde değil isteğim. Nasıl olur bir giyim markasında katalog çekimi olur şu olur bu olur. Bir şekilde farklı bir dala atlamak istiyorum. Ancak 180 boy şartı varmış ben 174 ile falan bir şeyler yapamaz mıyım.
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Eylül 2016 ---
    Artık bir şekilde bir şeyler deneyeceğiz umarım boy sıkıntı olmaz :) 6 cm ile ne fark edecek ki belki de 7 belki 5 ama fark eder mi ki :S

12. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    hocam boy tabiki farkeder. 174 ile olucağını zannetmiyorum

13. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    174 = sıfır şans.

Best ''MODEL'' yarışması. Model boyları kadınlarda bile 170 ten başlıyor...

14. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    adayların olanların boyları genelde 185-190 arası oluo hep

Sayfayı Paylaş