Best Body Nutrition bu firmanin ürünleri cok ucuz

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve sivasli tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu best bodynin sitesine giriyorum hiçbir ürün görünmüyor oradaki telefonu da aradım farklı bir numara çıktı nasıl ulaşırım ben bu ürünlere adanada oturuyorum buradada bulunmaz büyük ihtimal

2. cekkilicinipisl

cekkilicinipisl Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben daha yeni aldım Protein tozu, 50 tl. 750 gram. Tadı içilebilir, fakat benim midemde ağrımsı gibi bir şey yapıyor. Yani sorun oluyor. Sütü mü kaynatamıyorum yoksa iyi karıştıramıyor muyum. Bilmiyorum nerede hata var ama içtiğim her an midemde hafif bi' sıkıntı hissediyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/alis...rotein-cikolata-aromali-750-gr-94815617/detay

Bu linkte değerleri yazıyor. Ucuz olması sebebiyle aldım. Umarım iş görür diye düşünüyorum. Daha yeni oldu alalı.

3. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha hocam umarım yanlış anlamışımdır :D protein tozuyla sütü kaynatmadınız dimi ?

suyla için. biraz gaz yapabilir

4. cekkilicinipisl

cekkilicinipisl Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır yanlış anlamadınız. Öyle yapıyordum, hata mı ediyordum? Öte türlü protein tozu erimiyor. Mümkün değil. Yani karışmıyor ki. Zeytin yağı su gibi oluyor. Şöyle yapıyorum artık, puding nasıl yapılıyorsa öyle yapıyorum. Yani puding şeklinde yapıp soğuyunca yiyorum hiç de sorun olmuyor. Bu uygun mudur? Proteine zarar mı veriyorum yoksa?

Bir tencereye 1 litre süt 4 kaşık protein tozu ve karıştıra karıştıra ısıtıyorum. Sonra 6 kaseye servis ediyorum. hesaplarıma göre de kase başına 20 gram protein oluyor. Fakat kaynatarak proteinin yapısını bozuyorsam söyleyin lütfen.

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli

Tamamiyle yanlış düşünüyorsunuz. Optimum 5Lbs 160 tl 1 kg 75TL gibi yapıyor ben şahsen 50tl bu ürüne vermem.

Ayrıca sütü kaynatmayacaksınız.Shakerın içine su yada sütü koyun ve çalkalayın o kadar.

6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Best body ürünleri skt yaklaştığından dolayı acayip ucuzladı. almak isteyenler bcaa, kreatin , glutamin gibi saf hammaddeleri deniyebilir. Baya ucuz.

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    güvenebiliriz dimi markaya,sıkıntı yaşamayız umarım

8. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Glutamine'i 22 liraya satılıyor şu anda. (Son kullanma tarihi 01/2013) Önümüzdeki günlerde almayı düşünüyorum.

9. Adba

Adba Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    nereden aliyoruz bu ürünleri? Sitelerinde şu şekilde bir bilgilendirme var.

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü' nün aldığı yeni karar ile internet siteleri üzerinden ürünler hakkında bilgi vermek kesinlikle yasaklanmıştır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı' nın alacağı yeni bir karara kadar sanal ortamda ürünler hakkında bilgi sunamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz.
    Gösterdiğiniz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. ''

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    gg ye bak :)

11. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Nerede satılıyor acaba 22Liraya ? Hoş skt geldiği için ürünün içeriği çok iyi bile olsa iş yapmayabiliyor.Fantaziye gerek yok bence madem ucuz yollu olsun diyorsunuz 300gr Xpro Glutamine alın 35 TL en azından skt yaklaşmamış.

Son düzenleme: 29 Aralık 2012
  12. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ürünlerin üzerilerine yazılan SKT'leri aslında tam olarak son kullanma tarihi değil. Yani, demek istediğim, SKT tarihinden 1-2 ay sonraya kadar kullanılabilir ürünler ki 300 gr'lık glutamine 1 ay içinde bitecektir. Satıldığı yeri buradan yazdığım takdirde reklama girecektir, dilerseniz Ö.M atabilirim.

13. Mora666

Mora666 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Laktozsuz süt denedin mi ? Midenin sanki sütün içerisinde ki asite karşı intoleransı var.Eğer içtikten bir süre sonra miden de ağrılar oluşuyor ise.

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Belirttiğiniz kampanyaya denk geldim skt tarihinden sonra 3-4 ay içinde tüketilebiliyor aslında fakat yine dediğim gibi ne kadar etki verecek orası tartışılır içeriğini kaybedecektir sonuçta.

15. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    best body güzel marka alman malı.skt ler dayandıgı için bu kadar ucuz.düzgün ürünleri gelmiyor şu an tr ye.keşke getirseler.alman dan şaşmayacaksın aslında :)

16. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Bu sözlerden sonra bir daha hardlina ürünü almam zaten ürünleri diğer markalar kadar pahalı ve çoğuda kaliteli sayılmaz.

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

Gerçektende protein tozu karışmıyor biraz sıkıntılı karıştırması. Eğer senin denediğin yöntemle proteinin yapısına zarar gelmiyorsa bende bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar? veya bu ürünü kullanıp karıştırma ile ilgili pratik bir yöntemi olan?

Sayfayı Paylaş