Beslenmeme yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Sado12 tarafından 5 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sado12

Sado12 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar dün inşaatta sıvacı işçisi olarak işe başladım önceden chalisthenics yapıyordum ama çok yorulduğum için ara verdim inşaatta günde 2 kahve, 2 çay servisi birde öğle yemeği var sağlıksız şeyler var ne yapmam gerekiyor(yemek istemiyorum ama yemezsem çalışamıyacağım.)sizce ne yapmam gerek

Bu arada bilek kaslarım(eklem değil)da ağrı var bu gelişimle alakası varmı yoksa zararlı mı
    2 gün önce bir başlık açmıştım 1 cevap geldi dahası gelmedi lütfen yardım eve her geldiğimde bir mesaj var mı diye bakıyorum

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ayıyogi

ayıyogi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer sporda ilerlemek istiyorsan mecbur beslenmene dikkat edeceksin.Eğer inşaatta sağlıksız yemek varsa evden bigün önce hazırlayıp yanında götürüceksin.Ağır işte çalışorsan da ona göre kalorini hesaplayıp yeterince yemek yiyeceksin başka yolu yok.Bilekler için de eğer ters hareket çok zorlama vs yaptıysan olmuş olabilir gelişme mi yoksa incinme mi olduğunu acıdan anlayabilirsin az çok.Harekette falan kısıtlık varsa bir doktora görünmekte fayda var.

Sado12 bunu beğendi.
  3. Sado12

Sado12 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    gelişme deil eklem isinmadigim için. bunu bugün farkettim bu arada yediklerimi yakmıyormuyum çünkü saatte yaklaşık 340 kalori yakıyorum ve 9 saat çalışıyorum

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş