beslenme ve kas kütlesi

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve clever02 tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. clever02

clever02 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar arkadaşlar sizlere bir konu danışmak istiyorum benim boyum 1.75 şuan kilom 65 30 kilo vermiş bulunmaktayım . Artık kas yapımına geçmek istiyorum yalnız kilo almak istemiyorum Kilo mu koruyup aynı zamanda kas kütlemi artırmak için beslenme programın cardio programın nasıl olmalı yardım ederseniz çok sevinirim

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kas kütlesi bir ağırlığa sahip yani sahip olduğun kas kütlesini artırırsan vücut ağırlığın artacaktır. aynı kiloda kalıp daha kaslı olman için yağ yakman , su atman vs. gerekiyor bu da kas koyarken yapabileceğin bir şey değil malesef.

clever02 ve stefan35 bunu beğendi.
  3. clever02

clever02 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cardio ve beslenme programın nasıl olmalı ben öyle iri bir vucut istemiyorum omuzlarım genetik olarak geniş karın bölgem ve hacimli kollar istiyorum abartı olmamak şartıyla

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    minimum yağlanmayla kas koymak istiyorsan yavaş bir şekilde kilo alman gerekiyor. kilo alımı için de ekstra kalori şart , ihtiyaç duyduğun kaloriyi hesapla , günlük fazladan 300 kalori alırsan yavaş ve az yağlanarak kilo alabilirsin. yüksek protein ve yüksek karbonhidrat ile beslen. kardiyo olayı da isteğine bağlı , ekstra kalori alırken yağ yakma gibi bir durum yok bu yüzden amacına hitap etmez , sağlığın ve kondisyonun için yapabilirsin istersen.

Sayfayı Paylaş