Beslenme Sorunsalı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Benassipro tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Benassipro

Benassipro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba. Forumu yeni keşfettim, 6 aydır spor yapıyorum o yüzden beslenme konusunda biraz cahilim :)

76 Kilo 1.80 Boy var. Vücudumda 9KG yağ var 5.2 si karın bölgesinde geri kalanı orantılı şekilde vücuduma yayılmış.
    Hedefim 85 88 kilo civarı olup düzgün bir vücuda sahip olmak. Hedefime ulaşmada bana yardımcı olur musunuz :)

Not olarak hemen belirteyim 8 yaşından beri peynir,kaşar peynir,yoğurt,süt yemiyorum,içmiyorum.
    6 aydır şeker,ekmek,börek vs. şeyler yemiyorum. Çok yağlı yiyeceklerden de kaçınıyorum.
    Spora başladığım günden beri whey protein kullanmaktayım. Spor öncesi ve sonrası olmak koşuluyla. İlk sorum bunu artırıp gün içinde de almalı mıyım?
    Hafta sonları kahvaltımı yumurta ile hafta içi ise yulaf ezmesine 1 ölçek protein tozunu karıştırıp yapıyorum.
    Öğlen yemeği catering firmasından geliyor.Oda genelde pilav ağırlıklı oluyor.
    Akşam yemeğinde 250GR Tavuk gögüs yanında pilav yiyorum.
    Bu programıma nasıl ara öğün ekleyebilirim.Eklemeli miyim?
    Tenim yağlı sivilce yapmaya müsait o yüzden fıstık ezmesinden çekindim. Sivilce yapar dediler.
    Fıstık ezmesini düzgün bi biçimde nasıl kullabilirim? Ara öğün olarak kullanılır mı?
    Yani aklımda deli sorular :) Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş