Beslenme programi hazirlamamda yardimci olurmusunuz?!?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve frozenflame tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. frozenflame

frozenflame Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 20 yasinda bi universte ogrencisiyim, boyum 1.70 kilom 61... bir haftadir arkadasimla salona basladim ve gayette kararliyim amacima ulasana kadar birakmiycam. ordaki hocalar saolsun calisirken yardim ediyolar ama beslenme konusuna tam hakim degiller, bana cesitli tozlar onerdiler.

simdi benim durumum biraz farkli, dedem kalpten gitti, amcam sekerden, babamda seker hastasi... ayrica ben 2 sene amerikada bulundugumdan vucudumu bolca
    fast food ile harap ettim. biraz alkol kullanmanin yaninda uykumda duzensiz. Bu saydiklarim yuzunden dogal olmayan "hicbir" besin almak istemiyorum.
    Allah'a sukur ekonomik durumum kotu degil buyuzden parasal bi sorun olmiycaktir. Sunuda soyleyim ben 3-4 senedir -2 +2 ayni kilodayim ve spor yapmadan
    kilo almam "mumkun degil" yani metabolizmam hizli calisiyor sanirim.

Benim amacim 6 aylik sure icersinde vucudum derli toplu gozuksun, su an cok kotu degil ama biraz kilo almak istiyorum. sanirim 10 kilo daha alsam benim icin ideal.
    Spor salonuna ayda 12 gun gidebiliyorum, haftada assa yukari 3 gun. bu dogrultuda bana nasil bi beslenme programi onerirsiniz??!?

2. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    diez bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri: