Beslenme programım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve melokaya tarafından 24 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. melokaya

melokaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kilom 82, 62 kilo kas, 20 kilo yağ. Yaşım 16. Haftada 5-7 gün arası antrenmana gidip her antrenman öncesi 100-150 kalori yakacak şekilde kardiyo yapıyorum. Ağırsağlamın programına göre kilo vermek için günlük 2000 kalori tüketmem lazımmış. Bende böyle bir beslenme düzeni hazırladım. Kilo vermemi engelleyecek herhangi bir hata vs. var mı? Çok iyi bilmediğim için besinleri araştırarak böyle bir program yaptım ve bu yüzden size soruyorum.

Ekli Dosyalar:

2. melokaya

melokaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Makarnadan sonraki sütü 150gr lor salatası ve sondaki leblebi ile sütü kaldırıp onların yerinede 300 gr yoğurt ve 100 gr şeftali koydum.

3. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Sütü kaldırma makarnadan sonra yoğurt iyi şeftalinin yanına elma ceviz ekleyebilirsn

4. bynecd

bynecd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Süt çok mu olmuş acaba . Bana öyle geldi ama üstatlar ne der acaba? Baba kalırsa yoğurt eklenebilir arkadaşın dediği gibi . Cevizle beraber . Bala da katabilirsin

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Çok süt içersen kg vermez alırsın yoğurtu arttır meyve ye

6. melokaya

melokaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    dediğim gibi sütleri kaldırdım 3. süt ve leblebi yerine yoğurt ve şeftali 2. süt yerine ise makarna ile birlikte lor salatası yiyeceğim. önerileriniz için teşekkürler

7. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    negatif kalori açığı olduğu sürece ne yersen ye kilo verirsin, alman imkansız.

8. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum iyi bir beslenme fakat amacına göre kötü bence karbonhidrat çok fazla leblebi de çok fazla kilo başına 1.5 en fazla 2 gr karbonhidrat yeterli olacaktır zaten onun yerine karbonhidratları azaltıp daha çok proteine yüklenmeni tavsiye ederim mesela lor bu konuda çok etkili olur yağsız karbonhidratı kalorisi az ama yüksek protein emilimi yavaş yani kasein protein sütün azaltıp işin içine lor katmanı tavsiye ederim listedeki besinleri nasıl tükettiğinde önemli 3 ana öğün ve metobolik hızını yavaşlatmamak için proteinli ara öğünler iyi bir sonuç vericektir şunuda unutma gündemde birçok beslenme ve antreman programımı geziyor ama binbir çeşit insan vardır onları inceleyerek kendine göre en iyi programı düzenlemeni tavsiye ederim.Definasyonda ara öğünler çok önemli metobolizmanın hızının yavaşlamasını engelliyo adeta...

9. melokaya

melokaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Benim amacımda kilo vermek ama yağ olarak işte. Kas kaybı olarak bir kayıp yaşar mıyım ? günlük pro. ihtiyacımı alıyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Ekim 2017 ---
    peki bu hazır programları nereden bulabilirim ?

10. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    kendini sadece bunları yiyeceğim diye sınırlama hangi sağlam protein karbonhidrat kaynagını bulursan götür kardeşim ben zayıfım mesela yemek yiyip napıcan sürekli vucuduna bak yeme fazla hergün 500 gram eksik yesen senin için kardır

11. Mert AK

Mert AK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence tekrardan bi beslenme programı hazırlanmalı süt ürünlerini fazla tüketiyorsun kilona göre yağ oranını düşürmek isteğini düşünüyorum bunun için kendini çok kasma derim yağ oranını düşürmeye yönelik bir beslenmeme haftada en az 3 sağlam antrenman günü ile daha iyi olabilirsin..

Sayfayı Paylaş