Beslenme Günlüğüm Hakkında

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve EasySweep tarafından 7 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EasySweep

EasySweep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar 2 yıllık fitness geçmişim vardı fakat 2 yıl kadar ara verdim. 1.5 aydır devam ediyorum. Başladığımdan beri yemek düzenim aşağıdaki gibi :
    Sabah :
    Nestle Müsli 1 Tabak , 4 Tane yumurta beyazı , 10 tane zeytin
    Öğlen (Spordan sonra):
    45 gr. izole protein
    600 gram tavuk göğsü , 140 gram makarna , 2 tane turşu , 300 ml. ayran
    Akşam :
    1 tane ekşi elma , 150-200 gram kadar yer fıstığı.

Benim sorum şu olacaktı , 1.91 m 90 kg ve 23 yaşındayım. Amacım bulk veya definasyon değil sadece vücudumu biraz da olsa toparlamak istiyorum.
    çalışma düzenim : 1.gün : göğüs+sırt 2.gün : bacak+omuz 3.gün: önkol+ arka kol
    sizlerin görüşleri benim için çok önemli yanlış yaptığım bi yer var mı ? 1.5 ayda en ufak gelişim kaydedemedim gibi hissediyorum , salonda 2 haftada sürekli ağırlık artırıp devam ediyorum ama pek bi etkisini hissedemedim.
    Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

2. alper9911

alper9911 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    o tavuğu bir öğünde yersen hiç işine yaramaz 3 öğüne yay 200 gr dan faydasını alırsın

3. EasySweep

EasySweep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evde yapacak başka zaman bulamıyorum malesef o yüzden tek öğünde zorla yemeye çalışıyorum

4. HardBodyBuilding

HardBodyBuilding Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Dostum sıkıntı şurada, beslenme düzenini 6 ogune cikartman lazım. Sabah aynı şekil musli ile yumurta ni zeytinini ye. Ama tavuğu bolmen lazım günde 3 kerede o tavuğu yersen faydasını alırsın. Bir anda aldığın zaman vücuda, vücut yağ olarak depolar. Ayrıca aç bırakma kendini lippprotein adlı deponun açılınca açılması yağ depolaman demektir. Evde haşla, saklama kabına köy ve 2 saatte bir yada 1.5 saatte bir göm gitsin. Bu şekilde daha iyi verim alırsın :)

Sayfayı Paylaş