Beslenme Günlüğüm ( BODYYCI )

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bodyyci tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Selamlar arkadaşlar foruma yeni üye oldum...

Öncelikle kendi özelliklerimi söyliyim :)

23 yaşındayım 63 kilom var boyum 1.68 ..

Bundan yaklaşık 7 ay önce spor salonuna kayıt oldum .. o zamanlar 80 kiloydum.. 1 gün ağırlık 1 gün kardiyo antremanlarıyla birlikte bu zaman zarfı diliminde 17 kilo verdim.. Hocalarım azmimi tebrik etti .. Şimdi kas yapma zamanı diyolar bu yüzden whey phase 4dimention aldım .

Bir türlü kendime göre bi beslenme programı düzenli bi şekilde çıkartamadım .. Bana bu konuda bi liste çıkartabilir misiniz ? Hala alt karın ve bıraz üstü ve bel bölgesinde yağlanma var tabiki ...

Ben şöyle bi beslenme yöntemi uyguluyorum ama sizce eklenilmesi yada çıkarılması gereken besinler var mı ?

Sabah 07.00 wheyy phase 4 dimention protein tozu 24 gr protein

Sabah 7.30 Kahvaltı

12-13 badem
    12-13 fındık
    4 yumurta akı
    1 adetsalatalık
    1 adet domates
    1 tam buğday ekmeği
    1 adet muz
    40-50 gr lor peynir

11.00 ara öğün

50-60 gr yulaf ezmesi + light süt

14.00 öğle yemeği

1 salatalık
    1 domates
    Biraz marulll
    1 Light ton balığı

18.30 akşam yemeği

Çorba ( Domates,Tel Şehriye )
    100 gram tavuk göğsü
    100 gram bulgur pılavı ( alternatif kepekli makarna kepekli pirinç )
    1 adet salatalık
    1 adet domates
    100 gr light yoğurt
    1 adet muz

19.00 wheyy phase 4 dimention protein tozu 24 gr protein

19.45 anteraman ( 1 gün ağırlık 1 gün kardiyo )

21.45 üzüm suyu yada jelibon

22.00 wheyy phase 4 dimention protein tozu 24 gr protein

Nasıl sizce ? Sizin düşünce ve önerileriniz çok önemli benim için henüz yeniyim çünki :)

Son düzenleme: 9 Ağustos 2013
  2. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Amaç kas kütlesi kazanıp yag almamaksa en az degere indirmekse bir bakalım sabah ki whey yerıne kalktıgında 2 kasık bal yada 1 muz ye metabolizma calışşın benim önerim

Badem fındıgı yanlış yere koymussun bence . 4 yumurta kırıyorsan 3 beyaz 1 tam yap ıcıne loru koy domates salatalıgı yine götürebilirsn . Fındık ve dıgerını ara ogune koy yulafın yanına yulafı 100 gr yap bence.öğlen yemegi fena degıl ek alternatıfler ekleyebılrsın makarna omlet menemen az yaglı tarzı

antrman sonrası ac kalıyorsun whey kurtarmaz aksam yemegını antreman snrasına at antreman oncesı wheye gerek yok antreman snrası dıkersın kafaya 30 dk snrada aksam yemegını yersn snrada yatana kdar yemezsn birşey benım gorusum

Bodyyci bunu beğendi.
  3. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    O zaman işten gelir gelmez aç karnına antreman yapıp . antremandan sonra proteini alıp + akşam yemeğini yemem daha uygun olur diyosun ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş